Finansbank MTV Taksitlendirme

Finansbank MTV ödemeleri ve taksitlendirmelerini yapabilirsiniz.


MTV 2. taksitinizi, CardFinans kredi kartıyla 1-31 Temmuz 2015 tarihleri arasında 4 eşit taksitte ödemeniz mümkündür. Finansbank MTV taksitlendirmelerinde birçok banka 3 taksit verirken  CardFinans kart hamillerine 4 taksit imkanı vererek MTV ödemelerinde en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır.

MTV Kredi Kartı ile Taksitlendirme 2015

Finansbank kredi katınız ile Gelir İdaresi Başkanlığı'nın resmi web sitesi olan www.gib.gov.tr adresinden, Finansbank İnternet şubesinden, Finansbank Cep şubesinden, www.vergikolay.com.tr adresi üzerinden veya Finansbank şubelerinden vergi ödemelerinizi yapabilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni ilgili adreslerden ödemeniz halinde 4 taksit imkanı sunulmaktadır. Ayrıca tek seferde ödenen tüm MTV ödemeleri 4 taksite bölünecek ancak tek çekim ödeme opsiyonu kapalı olacaktır.
Hesaptan MTV ödeme seçeneğini kullanmak isteyenler internet şubesi, cep şubesi ve Finansbank şubeleri üzerinden işlem yapabilirler. Ancak hesaptan yapılan ödemelere 4 taksit uygulanmayacaktır. Bireysel kredi kartıyla MTV ödemesi yapan kart sahipleri müşteri bazında, ticari kredi kartıyla MTV ödemesi yapan kart hamilleri ise kart bazında 4 taksit kampanyasından faydalanabilecekler.

CardFinans Kredi Kartıyla MTV Ödemesi

CardFinans kredi kartıyla MTV ödemesi yapanlara 4 taksit imkanı verilmektedir. Ancak bireysel kredi kartını kullanan müşteriler harcama öteleme ve taksit kolay özelliklerinden yararlanamamaktadır. Ticari kredi kartı sahipleri de kampanya kapsamında harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme özelliklerinden yararlanamazlar.

Finansbank MTV ödemelerinde ParaPuan, bireysel banka kartı ve ticari banka kartlarının kullanılmasına izin vermektedir. Ancak ParaPuan, bireysel ve ticari banka kartları ile yapılan ödemelere 4 taksit uygulanmamaktadır. 

Diğer Makaleler