Finansbank MTV Ve Trafik Cezası Ödeme

Finansbank şubelerinden mtv ve trafik cezasını ödeyebilirsiniz.


MTV ve Trafik Cezası ödemelerini gerçekleştirmeyen araç sahipleri yönetmeliklere göre uyarı alır. Vergilerin ödenmesinde gecikme olduğu taktirde araç sahiplerine ceza uygulaması yapılır. Bu yaptırımın uygulanmasını istemiyorsanız MTV ve Trafik Cezası ödemelerinizi Finansbank aracılığı ile geciktirmeden yapmalısınız.

Finansbank MTV Sorgulaması Nasıl Yapılır?

MTV sorgulaması yaptırabilmek için https://intvd.gib.gov.tr/ linkinde yer alan Motorlu Taşıtlar Vergisi Sorgulama sayfasını tıklayınız. Yaptıracağınız sorgulamanın ardından çıkan MTV borcunuzu Finansbank'la ödeyerek fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
MTV sorgulama sayfasındaki bölümlere sırasıyla aracınızın plaka numarasını, plakanızın özel olup olmadığını, TC kimlik numaranızı yada vergi numaranızı ve Vergi Dairesi kayıtlarındaki tescil tarihini yazarak TAMAM butonunu basmanız yeterlidir.

Finansbank Kredi Kartı İle Taksitle MTV Ödeme

1-31 Temmuz tarihleri arasında tüm Finansbank şubelerinden MTV borcunuzu ödeyebilirsiniz. Finansbank MTV ve Trafik Cezası ödeme işlemlerinizde CepŞubesini kullanarak da zaman kazanabilirsiniz.

Finansbank MTV ve Trafik Cezası ödeme işlemlerinizi İnternetŞubesi üzerinden ister hesaptan isterseniz de Finansbank kredi kartlarından gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kredi kartıyla MTV ödemesine taksitlendirme imkanı da sağlanıyor.

CardFinans kredi kartınızla yapacağınız MTV ödemesi için 4 taksit fırsatı kazanıyorsunuz. İlgili tarihler arasında www.vergikolay.com.tr yada gib.gov.tr adresleri üzerinden yapacağınız Motorlu Taşıt verginizi 4 taksit ile ödeyebilirsiniz.,
Finansbank MTV ve Trafik Cezası ödeme seçenekleri arasında internet bankacılığı gibi telefon bankacılığı da bulunmaktadır. CepŞubeden yapacağınız MTV ödemelerinizde de 4 taksit kampanyasından yararlanabilirsiniz. Ayrıca MTV 4 taksit kampanyasından faydalanabilmek için Finansbank şubelerine başvuruda da bulunabilirsiniz.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler