Finansbank SMS ile Hesap Bakiyesi Öğrenme Sorgulama

Finansbank hesap bakiyenizi sms ve internet yolu ile öğrenebilirsiniz.


SMS bankacılığı ile Finansbank hesap bakiye incelemesi, bakiye öğrenme ve sorgulama yapılabilir. Üstelik Finansbank SMS bankacılığı parapuan miktarınızı da anında öğrenmenizi sağlıyor. Bunun için PUAN yazıp boşluk bırakarak banka kartınızın son 4 rakamını yazmanız yeterlidir. Oluşturduğunuz bu mesajı 3996'ya göndererek tüm banka kartlarınızdaki toplam parapuanı öğrenebilirsiniz.

SMS ile Hesap Bakiyesi Öğrenme İşlemi Nasıl Yapılır?

Finansbank hesap bakiyesi öğrenme işlemi için öncelikle cep telefon numaranızın bankanızda kayıtlı olması gereklidir. Finansbank sisteminde kayıtlı olan cep telefon numaraları SMS ile bakiye bilgilerine ulaşabilir.
Güncel cep telefonu bilgileriniz bankanızda kayıtlı ise BAKIYE yazıp boşluk bıraktıktan sonra banka kartı numaranızın son 4 rakamını yazınız. Örneğin; BAKIYE 4545 şeklinde yazacağınız kısa mesajı 3996'ya göndererek hesap bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.
  Finansbank bakiye sorgulama telefon ile bilgi almak isteyenler 4545'e mesaj gönderdikten sonra Cardfinans Nakit'in ana hesabına ait kullanılabilir bakiye konusunda sistemden bilgi alabilirler. Kullanılabilir bakiye bilgisi (varsa) ek hesap limitinden ve hesabınızda bulunan vadesiz mevduat bakiyenizden oluşmaktadır.

Finansbank SMS ile Hesap bakiyesi Sorgulama Ücreti

Hesap numarasından bakiye öğrenme Finansbank hizmeti için faturanıza belirli bir ücret yansıtılmaktadır. Göndereceğiniz her bir mesaj 1 SMS ücretindedir.
Operatörünüzün belirlediği 1 SMS ücreti karşılığında telefondan hesap bakiyesi sorgulama yapabilirsiniz. Finansbank tarafından size gönderilen yanıtlar için operatörünüze herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır.

Diğer Makaleler