QNB Finansbank Zamanaşımı

QNB Finansbank zamanaşımı sorgulama yapmak ve detayları ile zamanaşımı konularıyla ilgili güncel bilgi edinmek için bu sayfadaki yazımızı inceleyebilirsiniz.


QNB Finansbank Zaman Aşımı Sorgulama – Mevduat Zaman Aşımı 2020 Güncel Bilgilendirme

QNB Finansbank zaman aşımı sorgulama ve mevcuat zaman aşımı durumunda işlemler bankacılık kanununa tabidir. 10 yıl süresince dilekçe ile yazılı şekilde durumu sorulmayan banka hesapları YTM- Yatırımcı Tazmin Merkezi hesaplarına devredilmektedir. Bundan sonraki süreçle ilgili bankanızla iletişime geçebilir veya YTM’ye ulaşabilirsiniz. Ancak öncelikle bankanızla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

QNB Finansbank Zaman Aşımına Uğrayan Hesaplar ve Alacak Sorgulama Sistemi

Finansbank mevduat zaman aşımı sorgulaması yapmak için banka sorgulama sistemi oluşturmuştur. Zaman aşımına uğrayan hesabınızın son durumunu görmek için bu linke tıklayınız.

QNB Finansbank Zaman Aşımı Hakkında Banka resmi duyurusu

QNB Finansbank nezdindeki zaman aşımına tabi hesaplar için banka duyuru hazırlamıştır, okumak için buraya tıklayınız. QNB Finansbank zaman aşımına uğrayan hesaplar hakkında her türlü detaylı bilgi için bankaya kimliğinizle ve belgelerinizle bizzat başvurmanız gerekmektedir. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerini 0850 222 0 900 nolu hattan arayabilirsiniz.

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler