Garanti Bankası Bayram Kredisi

Garanti Bankası Bayram Kredisi %0,99'dan başlayan faiz oranları ile bayram öncesi tüketicilerin bayram ihtiyaçları için sunuldu.


Garanti Bankası Bayram kredisi ürününü duyurdu. “Bu bayram da birlikteyiz” sloganıyla duyurulan kredi hakkındaki tüm bilgileri makalemizde bulabilirsiniz.
Tüketiciler için en zorlu bayramlardan birinin yaşandığı 2020 yılında Garanti Bankası da en sonunda bayram kredisi ürününü açıkladı.

Garanti Bankası Bayram Kredisi 2020

Garanti Bankası “Bu bayram da birlikteyiz” sloganıyla 2020 yılı için bayram kredisi ürününü çıkardı. Ramazan Bayramı öncesinde tüketicilerin bayram ihtiyaçlarını karşılaması amacıyla düşük faiz oranıyla sunulan Garanti Bankası bayram kredisine başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Bayram Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası bayram kredisine başvurmak için 444 0 335 numaralı Garanti Kredi Hattını arayabilir, mobil şubeye girerek ya da internet bankacılığı üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bayram kredisi için en fazla vade süresi ise 60 ay. Başvurabileceğiniz en yüksek limitin de 100 bin TL olduğunu da belirtelim. Değerlendirmenizin olumlu olması durumunda kredinizi hiç beklemeden kullanabilirsiniz.

Özellikle belirtmekte yarar bulunuyor ki, banka bayram kredisine özel bir faiz oranı belirlememiştir. Normal ihtiyaç kredisi faiz oranları bu bayram kredisi için de geçerlidir.

Garanti Bankası Bayram Kredisi Faiz Oranları

Garanti Bankası bayram kredisi faiz oranları ise kredi skorunuza göre belirleniyor. Yüksek bir kredi skorunuzun bulunması durumunda en düşük %0,99 olarak aylık faiz oranı ile kredinizi çekebilirsiniz. Bununla birlikte kredi skorunuz düştükçe faiz oranları %1,09’dan %1,68’e kadar çıkabiliyor. Örnek bir hesaplama ile 100 bin TL kredi çekmeyi düşünüyorsanız, 60 ay vade, %1,19 faiz oranı, sigorta ve vergiler dahil ödeyeceğiniz aylık tutar 1.725,00 TL olmaktadır.
Kategori:

Diğer Makaleler