Garanti Bankası Hesap Açma

Garanti Bankası hesap açma işlemini nasıl gerçekleştirebileceğinizi bu makaleden öğrenebilirsiniz.


Her türlü bankacılık işleminizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için Garanti Bankası hesap açma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Garanti Bankası vadeli hesap açma işlemi için 18 yaşını doldurmuş olma şartı aranmaktadır. 18 yaşını doldurmuş olan herkes banka hesabı açtırabilir ve tüm bankacılık işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilir. 

Garanti Bankası Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Eğer siz de bir Garanti Bankası hesabına sahip olmak istiyorsanız birkaç farklı şekilde hesap açma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunlardan ilki banka şubesine gitmenizdir. Mutlaka belirli bir şubeye başvuru yapmanız gerekmiyor. Bulunduğunuz yere en yakın Garanti Bankası şubesine giderek hesap açma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 
Size en yakın Garanti Bankası şubesi için tıklayın. 

Garanti Bankası vadesiz TL hesap açma işlemini tamamlamanızın ardından nakit ihtiyaçlarınızda Avans Hesap hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca vadesiz hesabınızdaki parayı yatırıma dönüştürmek için Elma Hesabı türüne geçiş de yapabiliyorsunuz. 

İnternetten Garanti Bankası Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası hesap açma işlemi için banka şubesine gitmek istemiyorsanız, aynı işlem internet üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için bankanın resmi web adresi olan www.garanti.com.tr sitesine tıklayın. Ardından sırasıyla “hesaplar” ve “hesap açılışları” sayfasına tıklayın. Karşınıza çıkan sayfada boş bölümleri doldurarak hesap açma işleminizi tamamlayabilirsiniz. 

Ayrıca bankanın 444 0 333 numaralı Alo Garanti hizmetinden faydalanarak her türlü bilgiyi edinmeniz de mümkün olacaktır. Alo Garanti telefon bankacılığı hizmeti üzerinden banka hesabınıza ulaşmanız da mümkün olmaktadır. 

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler