Garanti Bankası Kredi Erteleme

Garanti Bankası kredi ertelemesi nasıl yapılır? Garanti Bankası kredi erteleme iletişim, Garanti Bankası kredi 3 ay erteleme konularındaki bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.


Garanti Bankası kredi erteleme yapıyor mu? Bu yazımızda Garanti Bankası kredi ertelemesi nasıl yapılır? Garanti Bankası kredi erteleme iletişim ve Garanti Bankası kredi 3 ay erteleme konularını inceleyeceğiz.
Bankalar ekonomik darlık zamanlarında müşterilerine erteleme olanakları sağlamaktadırlar. Ancak normal koşullarda bankaların erteleme yerine borç yapılandırma işlemleri yaptıklarını özellikle belirtmekte fayda bulunuyor. Garanti Bankası kredi erteleme işlemini yalnızca salgın hastalıklar, ekonominin zora girdiği dönemler, deprem ve doğal afet dönemlerinde gerçekleştirmektedir. Bunun dışında yapılandırma imkanlarını müşterilerine sunmaktadırlar.

Garanti Bankası Kredi Ertelemesi Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası Kredi Ertelemesi Nasıl Yapılır?” Banka müşteri portföyünü göz önünde bulundurarak birçok kanal üzerinden talep kabul etmektedir. Garanti Bankası İnternet bankacılığı üzerinden giriş yaparak kredi borçlarınızı ve kredi kartları borçlarınızı ertelemek için talep oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte dilerseniz bankanın müşteri destek hattını da arayarak Garanti Bankası kredi erteleme talebi iletebilirsiniz. Aynı işlemi Garanti bankası mobil bankacılık kanalı üzerinden cep telefonunuz ile de gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Erteleme İletişim

Garanti Bankası Kredi erteleme talebinizi müşteri iletişim merkezi olan 444 0 335 numaralı hat üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda internet bankacılığından ve mobil bankacılık uygulamasından da borç ertelemelerinizi yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Erteleme İçin Ne Gerekli?

Garanti Bankası kredi ertelemesi yapabilmek için gerekli olan şeyler arasında en önemlisi krediniz için gecikme gün sayınızın en fazla 12 gün olmasıdır. Eğer daha fazla gecikme süreniz bulunuyorsa banka borç erteleme işlemi yapmamaktadır. Borçlarınızda gecikme yaşamamışsanız kolaylıkla Garanti Bankası borç erteleme yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi 6 Ay Erteleme

Garanti Bankası kredilerinde 6 ay erteleme imkânı sağlamaktadır. Müşterilerinin ihtiyacına göre, anapara, faiz ve taksit ödemelerini ek bir koşul sunmadan 31 Ağustos 2020 tarihine kadar erteleme olanağı sunmaktadır. Bununla birlikte dileyen ticari müşterileri için yine 6 aya kadar borç ertelemesi yapılabileceğini Garanti Bankası Koronavirüsünün ekonomiye olası etkilerini hafifletmek üzere bir dizi tedbir bilgilendirme yazısında duyurmuştur. Diğer bankaların erteleme işlemleri için aşağıdaki yazılarımızı incelemenizi öneriyoruz.

Vakıfbank Borç Erteleme Nasıl Yapılır?
Ziraat Bankası Kredi Erteleme Nasıl Yapılır?
Halkbank Kredi Ertelemesi Nasıl Yapılıyor?
Akbank Kredi Erteleme Nasıl Yapılıyor?

Yapı Kredi Borç Erteleme Nasıl Yapılır?
İş Bankası Kredi Erteleme Nasıl Yapılır?
Denizbank Kredi Borcu Erteleme Nasıl Yapılır?
Şekerbank Kredi Erteleme Nasıl Yapılır?
TEB Kredi Erteleme Nasıl Yapılır?
Finansbank Kredi Borcu Nasıl Ertelenir?

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler