Garanti Bankası MTV Taksitlendirme

MTV ödemelerini Garanti Bankasından yapabilirsiniz.


MTV taksitli ödemelerinizi Garanti Bankası aracılığı ile gerçekleştirin Bonus'la Motorlu Taşıtlar Vergisi'ne 3 taksit kampanyasından yararlanın. 1 Temmuz tarihinde başlayan MTV 2. taksit ödemelerini için son gün 31 Temmuz 2015 tarihidir.

MTV Taksitli Ödeme Garanti Bankası

Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesinde duyurulan MTV taksitli alan bankalar arasında Garanti Bankası da bulunmaktadır. MTV ödemelerinizi ister gib.gov.tr'den isterseniz de garanti.com.tr adresinden yapabilirsiniz. Her iki adresten de yapılan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 3 taksit fırsatı verilmektedir. Sadece 3 taksit seçeneği olmasın, tek ödeme ve 2 taksit seçenekleri de bulunsun diyorsanız aşağıdaki kanallar üzerinden işlem yapmanız gerekmektedir.
Garanti İnternet Şubesi, 444 0 333 Alo Garanti Şubesi, garanti.com.tr adresi, Garanti Bankası Şubelerindeki Online Bankacılık Kiosk’ları veya Garanti Cep Şubesi aracılığıyla yapılan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine tek ödeme, 2 taksitte ve 3 taksitte ödeme ayrıcalıkları sunulacaktır.

MTV Taksit Veren Kartlar

Garanti Bankası MTV taksitlendirme yapan kredi kartları; Garanti Bonuslar, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Miles&Smiles kredi kartları, Bonus Business, Miles&Smiles Business, American Express Card, Bonus American Express, Filo Card, Şekerbank Bonus, Şeker Bonus ticari kart, EASY, Amex Business, ING Bonus, ING Bonus ticari kart, ING Bonus Pegasus,  Abank Bonus, Abank Bonus ticari kart, Burgan Bonus , Burgan Bonus ticari kart ve Tekstilbank Bonus kredi kartlarıdır.

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinize Garanti Bankası'ndan 3 taksit kampanyasına ekspres limit dahil edilmemiştir. Ayrıca MTV taksitle ödeme avantajlarından yararlanabilmeniz için son gün 31 Temmuz'dur. MTV taksitli ödeme için daha detaylı bilgi almak isteyenler Garanti Bankası'nın web sitesini ziyaret edebilirler.

Diğer Makaleler