Garanti Bankası MTV ve Trafik Cezası Ödeme

Garanti Bankası şubelerinden mtv ve trafik cezası ödeyebilirsiniz.


Trafikte aracı olan herkesin yatırmakla yükümlü olduğu MTV ödemeleri başladı. MTV hesaplaması yaptırılarak hangi araç ne kadar vergi ödeyecek öğrenilebiliyor. gib.gov.tr adresi üzerinden MTV hesaplama işlemi yapabilir ve 2. taksit tutarınızın ne kadar olduğuna bakabilirsiniz.

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Nereye Ödenir?

MTV ödemesi Vergi Dairesi Müdürlüklerine yapılabileceği gibi vergi ödemesinde aracı olan bankalara da yapılabilir. Sizin için MTV ve Trafik Cezası ödemelerini kabul eden bankaları araştırdık. Bu bankaların içinde en iyi ödeme kolaylığını Garanti Bankası sunuyor.
Gelir İdaresi Başkanlığı'nın anlaşmalı olduğu Garanti Bankası aracılığı ile verginizi ödemeniz halinde Digiturk süper lig paketine sadece 199 TL'ye sahip olabiliyorsunuz. Bu ödemenizi 444 0 333 Alo Garanti, cep şubesi ve internet bankacılığı üzerinden ya da Garanti Bankası şubelerinden yapabilirsiniz.

Zaman kaybetmeden Garanti Bankası MTV ve Trafik Cezası ödeme işlemlerini yapmak isteyenler Hızlı Ödeme sayfasından vergi ödemelerini yapabilirler. Ayrıca Paramatiklerden de kartlı veya kartsız menü seçeneklerini kullanarak MTV ve Trafik Cezası Ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Nasıl Öğrenilir?

GİB İnternet Vergi Dairesi adresi olan intvd.gov.tr Motorlu Taşıtlar Vergisi hesaplama hizmeti sunmaktadır. İlgili sayfaya ulaşarak aracınızın tipini, yaşını ve silindir hacmini yazdığınızda MTV hesaplaması yaptırabilir ve MTV 2. taksit tutarınızın ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz.
  Motorlu Taşıt Sorgulaması için de aynı web sitesini kullanabilir ve plakadan MTV sorgulaması yaptırabilirsiniz. Ayrıca MTV borcunu Garanti Bankası kredi kartlarıyla ödeme avantajına da sahipsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisi kredi kartıyla ödeme için www.garanti.com.tr , cep Garanti şubesi, internet şubesi veya 444 0 333 numarasını kullanabilirsiniz. Üstelik dilerseniz MTV ödemelerinizde 3'e varan taksit imkanlarından da yararlanabilirsiniz. 31 Temmuz' a kadar devam eden bu kampanyadan bonus kartı olanlar faydalanabilir.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler