Garanti Bankası SMS ile Hesap Bakiyesi Öğrenme Sorgulama

Garanti bankasından hesap bakiyesi öğrenmenin yolları.


Bakiye sorgulama işlemleri Garanti Bankası'nda kolay bir şekilde telefondan yapılabilir. Garanti Bankası müşterileri mobil bankacılık ile gerek duyduklarında kolayca bakiye sorgulaması için bilgi alabilirler.

Hesap Bakiyesi Ne Demek?

Hesap bakiyesi yaptığınız alışverişlerden yada ödemelerinizden sonra kalan bakiyenizi bildirir. Bu bakiyenin ne kadar olduğunu öğrenebilmek için mobil bankacılığı kullanabilirsiniz.
Kurumsal Cep Şubesi ile telefondan hesap bakiyesi sorgulamak için  ''Cepsubesi'' diye yazacağınız mesajı 3342'ye atmanız yeterlidir. Tarafınıza gelecek olan kısa mesajda cep şubesi linkini göreceksiniz. Bu link sayesinde uygulamayı indirebilir ve işlemlerinizi yapabileceğiniz platforma erişebilirsiniz.
İndirilme işlemi bittikten sonra Garanti Bankası hesap bakiye incelemesi yapabilirsiniz. Platformda bulunan finansal durum altındaki güncel durum sekmesine tıkladığınızda bakiye bilgilerinizi görebilirsiniz. Ayrıca güncel durum sekmesinden gelirler ve giderler hakkındaki özet bilgilerinizi, son bir hafta içerisinde hesaplarınızdan gerçekleştirdiğiniz işlemleri yada hatırlatmaları öğrenebilirsiniz.

Garanti Bankası SMS ile Hesap Bakiyesi Öğrenme

Money Card, Bonus Card, Miles&Smiles, Flexi Card ve American Express Card ile ilgili hesap bakiyesi öğrenme için Anında Bilgi Servisini kullanabilirsiniz. En güncel kart bilgileriniz telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir.

SMS ile hesap bakiyesi sorgulama Garanti Bankası'nın Anında Bilgi Servisi sayesinde yapabileceğiniz işlemler arasında bulunmaktadır. 3340 Anında Bilgi Servisi'nden yararlanmak istediğinizde 3340 numarasına SMS göndermeniz yeterlidir.

SMS ile hesap bakiyesi öğrenmek için telefonunuzun mesaj bölümüne "bilgi" yazdıktan sonra kredi kartınızın son 4 rakamını eklemeniz gerekmektedir. Bu mesajın ardından mevcut birikmiş bonus, mevcut kullanılabilir limit, gelecek ekstre için kesim tarihi ve dönem içi harcama tutarı bilgileriniz cep telefonunuza hemen gönderilecektir.

SMS ile hesap bakiyesi sorgulamak için 3340'e mesaj gönderirken dikkat etmeniz gereken nokta numaranızın Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olarak görünmesidir. Diğer dikkat edilmesi gereken ise numaranız sistemde sizin adınız ile kayıtlı olmalıdır.

Diğer Makaleler