Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu 2016

Garanti Bonus kredi kartının avantajlarından yararlanmak istiyorsanız başvurunuz için gerekli olan belgeleri ve şartları sizler için bir araya getirdik.


Kredi kartlarınız ile yapacağınız alışverişlerinizde kazanabileceğiniz puanlar ve alışverişlerinizde uygulayabileceğiniz ekstra taksit imkanlarından yararlanabilmek istiyorsanız, kredi kartı alacağınız bankayı araştırdıktan sonra kredi kartı başvurusu yapmanızda fayda var. Her bankanın uyguladığı puan sistemi ve ekstra taksit imkanları farklı olacağı için kendinize en uygun olanını tespit etmeniz gerekebilir. Türkiye’de ise oldukça avantajlı olan ve büyük bir kitleye hitap etmeyi başaran Garanti Bonus kredi kartını bu tür ekstra taksitlendirme ve puan kazanabilme işlemleri için sizlere tavsiye ediyoruz.

Neden Garanti Bonus Kredi Kartı Almalıyım?

Garanti Bonus kredi kartı aldığınız zaman internet bankacılığı, bankamatikler ve 444 0 333 Alo Garanti hizmetleri sayesinde taksitli bir şekilde nakit avans kullanabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Talep ettiğiniz nakit parayı çekebilmeniz için formalite işlemleri ile uğraşmanıza da gerek kalmaz. Yapmanız gereken tek şey saydığımız bu hizmetlerden birisi üzerinden talebinizi bildirmeniz olacaktır. Başvurunuzu yaptıktan sonra uygun faiz seçenekleri ile nakit avanslarınızı geriye ödeyebilirsiniz.
İnternet şubesi, Alo Garanti, SMS ve BonusFlaş hizmetlerini kullanarak ekstre atlama hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.  Ekstre kesim tarihinizin son gününden 1 gün öncesine kadar ödemeniz gereken minimum tutarı ödeyerek büyük harfler ile “ATLAT” yazarak boşluk bırakıp kredi kartınızın son 6 hanesini yazarak 3340’a mesaj göndermeniz bu imkandan yararlanabilmeniz için yeterli olacaktır.

İşlem Taksitlendirme

Bazı özel durumlarda ödemelerinizi peşin olarak yapmanız gerektiği zaman Bonus kart kullandığınız zaman alışverişlerinizi daha sonra taksitlendirebilirsiniz. Alışverişleriniz ile ilgili olan ekstrelendirme işlemleri yapılmadan önce Alo Garanti hizmetini kullanarak ya da Garanti şubelerine giderek bu seçenekten yararlanabilirsiniz.

Garanti Bankası tarafından sunulan bu tür avantajlardan sizler de yararlanmak istiyorsanız ve alışverişlerinizi yaptıkça Bonus puanları biriktirmek istiyorsanız Garanti Bonus kredi kartı başvuru şartlarını yerine getirmeniz yeterli olacaktır.

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvuru Koşulları Nelerdir?

- TC vatandaşı olmak
- 18 yaşını doldurmuş olmak
- Düzenli bir gelir sahibi olmak ve geliri ispatlayabilecek belgelere sahip olabilmek
- Adınıza kayıtlı ve yurt içinde kullandığınız bir telefon numarası sahibi olmak
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler