Halk Bankası MTV Taksitlendirme

Halk Bankası MTV taksitlendirme ve ödemeleri.


Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni Paraf ile ödeyenler 3 veya 5 taksit fırsatından yararlanıyor. Ayrıca Paraf kredi kartı ile yapılan MTV harcamalarına Onur Air'den %30 indirim hakkı da veriliyor.

MTV Ödemelerine Hangi Kredi Kartı Kaç Taksit Yapıyor?

MTV ödemelerinde nakitte sıkışıklık yaşamayın diye bankalar tarafından taksit imkanı sunuluyor. Peki 2015 Temmuz MTV ödemelerinde hangi kredi kartı kaç taksit yapıyor? Genel olarak 3 taksit yapan kredi kartları arasında Paraf yine ayrıcalıklı olduğunu gösteren bir kampanya düzenledi. 1 Temmuz- 09 Ağustos 2015 tarihleri arasında Gelir İdaresi Başkanlığı'nın web sitesinden gerçekleştirilen MTV ödemelerinde 500 TL'ye kadar 3 taksit yapılıyor.
MTV'sini gib.gov.tr adresi üzerinden Halk Bankası ile 5 taksitte ödemek isteyenlerde ise 500 TL ve üzeri MTV harcamasının yapılması şartı aranmaktadır. Kampanya 1 Temmuz- 9 Ağustos tarihleri arasında geçerli olup peşin ödeme opsiyonu kapalı olacaktır. Ayrıca MTV ödemesini yapan müşterilere Onur Air'den %30 indirim kazanma hakkı tanınacaktır.

Halk Bankası MTV Taksitli Ödeme

Paraf, Business ve Parafly kartları ile Halk Bankası MTV taksitli ödemesini gerçekleştiren müşteriler yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında Onur Air'den %30 indirim kazanacaktır. İndirim hakkı 1 Ekim-31 Aralık 2015 tarihleri arasında verilecek olup Kıbrıs uçuşlarında da geçerli olacaktır. MTV ödemenin ertesi gününde indirim şifresi, hak kazanan müşterilere mesaj ile iletilecektir.

Diğer Makaleler