Halkbank SMS ile Hesap Bakiyesi Öğrenme Sorgulama

Halkbank hespa bakiyesini sms ve internet yolu ile öğrenebilirsiniz.
Halkbank hesap bakiyesi SMS ile öğrenmek için bankanın müşterilerine sunduğu SMS Bankacılığı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Üstelik hayatı kolaylaştırmak için sunulan SMS Bankacılığı uygulamasından sadece banka müşteri değil herkes faydalanabiliyor.

Hesap Özeti ve Hesap Bakiyesi Sorgulama Halkbank

Talimatlı SMS hizmetleri sayesinde nerde olursanız olun Halkbank hesap özeti ve hesap bakiyesi sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Tüm Halkbank müşterileri bu uygulamadan yararlanabilirler. Diğer bankaların müşterileri ise talimatsız SMS hizmetlerinden faydalanabilirler.
Halkbank SMS ile hesap bakiyesi inceleme için 444 0 400 telefon numarasını arayarak yada internet şubesini kullanarak talimat oluşturmanız gerekmektedir. İnternet şubesinde E-Mail/SMS menüsü yer almaktadır. Bu menüden giriş yaparak Hesaptan Gelen veya Hesaptan Giden seçeneklerinden birine tıklayarak talep ettiğiniz işlem için SMS ile bilgilendirilmek üzere talimat verebilirsiniz.

Hesap Bakiyesi Halkbank

Sorgulamalı mesaj hizmetlerinde yer alan Halkbank hesap bakiyesi sorgulama için 3401'e mesaj atmanız yeterlidir. Hesabınızın en güncel bilgileri cep telefonunuza gönderilecektir.
Kısa mesaj yoluyla BAKIYE yazarak 3401'e gönderdiğinizde Halkbank hesap bakiyesi öğrenme işleminiz gerçekleşir. Ancak bu hizmet 1 SMS olarak ücretlendirilir. Hesabınıza para girişi olduğunda yada hesabınızdan para çıkışı olduğunda Halkbank tarafından size gönderilen bilgilendirme mesajı ise ücretsizdir.

Parafly kartı olan Halkbank müşteri için de SMS ile hesap bakiyesi öğrenme aynı şekilde yapılmaktadır. BAKIYE yazıp 3401 numarasına mesaj yollayarak öğrenmek istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Parafly kart sahipleri için yapılan bu hizmetten de 1 SMS ücret talep edilmektedir. Ayrıca bu hizmetten sadece Turkcell aboneleri yararlanabilir.

Diğer Makaleler