Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Hesap işletim ücreti almayan bankaları araştırarak birikimlerinizin cebinizde kalmasını sağlayabilirsiniz.


2016 yılında bankacılık sektöründe yaşanan gelişmeler aslında biraz da teknolojinin hızlı gelişimine bağlı olarak karşımıza çıkıyor. Çoğu insanın bankalar hakkındaki ortak derdi ise hesap işletim ücreti oluyor. İnsanlar hesap işletim ücretlerinin kaldırılması için sürekli olarak bir çaba göstermelerine rağmen bankalar müşterilerinden hala hesap işletim ücreti talep ediyorlar. Çoğu insanın ödemek zorunda olduğu hesap işletim ücretleri otomatik bir şekilde sizlerden işlemleriniz neticesinde alınıyor. Bu ödemeyi yapmak istemeyen kişiler için hazırladığımız hesap işletim ücreti almayan bankalar listesine göz atarak kendinize büyük bir çözüm üretebilirsiniz.
Bu tür ücretleri talep etmeyen bankaların popüler bir hale gelmesi insanların artık daha bilinçli bir şekilde hareket etmesinden kaynaklıdır. Hesap işletim ücretinin alındığının farkında bile olmayan insanlar artık gerekli araştırmaları internet üzerinden yaparak bu konuda daha sağlıklı adımlar atabiliyorlar. İşte sizler için bir araya getirdiğimiz hesap işletim ücreti almayan bankalar listesi.

Enpara

Enpara, son yıllarda gençlere yönelik düzenlediği kampanyaları ile büyük bir ilgi görmeyi başaran bankacılık hizmeti oluyor. Bu kampanyalarının yanında aynı zamanda müşteri hizmetlerinin kalitesi ile de beğeni toplayan Enpara bir Finansbank ürünüdür. Enpara kampanyalarından yararlanırken EFT ve hesap işletim ücreti de ödeme kzorunda kalmazsınız. Enpara üzerinden yapacağınız işlemlerinizi kesintisiz, ücretsiz ve masrafsız olarak yapabilirsiniz.

iGaranti

iGaranti hizmeti, Garanti Bankası’nın hesap işletim ücreti almadığı bankalar arasındaki hizmetlerinden oluyor. Enpara ile benzer özellikler taşımakta olan iGaranti kuruluş aşamasında prototip olarak Enpara’nın alındığı söyleniyor. Hesap işletim ücreti alınmayan iGaranti aynı zamanda kampanyaları ile de pek çok kişinin ilk tercihleri arasında yer alıyor. iGaranti ile yapacağınız havale ve EFT işlemlerinde herhangi bir ücret ödemezsiniz.

CEPTETEB

CEPTETEB hizmeti Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) tarafından sunulan bir bankacılık hizmetidir. Online işlemlerinden yararlanabileceğiniz CEPTETEB hizmetleri sayesinde EFT ve havale işlemlerinizi herhangi bir hesap işletim ücreti ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. CEPTETEB kampanyalarının ise Enpara kampanyaları ile büyük bir rekabet içerisinde olduğunu sizlere söyleyebiliriz. TEB hesabına sahipseniz CEPTETEB sistemine geçiş yaparak masrafsız işlemler yapmaya başlayabilirsiniz.

NUVO

Yapı Kredi tarafından dijital bankacılık sektöründe bir yenilik olarak hayata geçirilen NUVO, masrafsız ve kesintisiz işlemler için kurulmuş olan bir mobil bankacılık hizmetidir. Yapı Kredi şubelerine gitmenize gerek kalmadan kendinize bir NUVO hesabı açarak NUVO hesaplarının tüm avantajlarından yararlanmayı deneyebilirsiniz. Dijital bankacılık hizmetlerinden yararlanmak NUVO müşterileri için tamamen ücretsizdir.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler