HSBC Ek Kart Başvurusu

HSBC ek kart başvurusu birçok kanal üzerinden kolaylıkla yapılabilir. Böylelikle aile fertlerinizin adına veya kendi adınıza ek kart elde etmeniz mümkün olur.


HSBC ek kart başvurusu, kullanmış olduğunuz kartın yetki verdiğiniz kişiler tarafından kullanılması amacıyla banka tarafından çoğaltılmasını sağlar. Ek kartlar, sevilen kişilere, yakınlara kredi kartına bağlı olarak kullanım avantajı sunar. Ek kartlarla da normal kredi kartları gibi alışverişlerin tamamında kullanılabilir. Ek kart için başvuru yapılacak platformlar şunlardır: İnternet bankacılığı, kişilere en yakın HSBC Bank şubeleri ve telefon bankacılığı kanallarıdır. Ek kart, tıpkı asıl kart gibi birçok avantaj dahilinde kolaylıkla kullanılabilir. Advantage, Advantage tatil puan, nakit puan, clup lounge asistanlık gibi hizmetler ek kartta mevcuttur.
 Bu indirimler dahil olmak üzere, HSBC ek kart başvurusu onaylandıktan sonra asıl kartın bütün özellikleri kullanılabilir. Ayrıca ek karta sahip olan kişinin alışverişler ile daha fazla Advantage NakitPuan kazanma gibi olanakları da vardır. Ek kart harcamalarından edinilen kazanımlar ise hem asıl karta hem da ek karta tanımlanır.

Ek Kart Şifre Alma HSBC Nasıl Yapılır?

Ek kart şifre alma HSBC nasıl yapılır?” sorusu hem ek kart kullanıcıları hem de asıl kart sahipleri tarafından fazlasıyla sorulur. Öncelikle HSBC internet bankacılığı ile bütün bankacılık işlemlerinin gerçekleştirilebileceği gibi ek kart sahipleri de internet bankacılığı üzerinden şifre alma işlemlerini yapabilirler. Telefon bankacılığından 7 gün 24 saat bu işlemi gerçekleştirebilmek mümkündür. Ayrıca şifre alma işlemi oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde yerine getirilir.
 
“Ek kart şifre alma Hsbc nasıl yapılır?” sorusunun yanıtları arasında ATM, şube ve internet bankacılığı da vardır. İnternet bankacılığında güvenli anahtar, mobil güvenli anahtar ve SMS tek kullanımlık şifre ile alım işlemi gerçekleştirilebilir. Aranacak telefon bankacılığı numarası ise 0850 211 0 111 olduğu söylenebilir. İşlemin ATM üzerinden de bireysel internet bankacılığı ya da ek kart şifresi oluşturulabilir.

Hsbc Ek Kart Kampanyası

Bankanın sağlamış olduğu ek kart işlemleri asıl kartta yer alan bütün avantajların ek kartta da yer almasıdır. HSBC ek kart kampanyası ile asıl kredi kartına tanımlanan birçok avantajdan faydalanabilmek mümkündür. Örneğin, ek kart kullanan kişiler, alışveriş yaptıktan sonra kazanılan NakipPuanları diğer kart kullanıcısı da değerlendirebilir. Bu kartlar, herhangi bir akrabalık bağı bulunmadan istenilen kişiye istenilen sayıda ek kart başvurusu yapılabilir. Ek kartlar ile kart sahiplerinin yakınları nakit taşıma zorunluluğu olmadan alışverişlerini yapabilir.
 
Ek kartların limitleri ise kullanılan asıl kartın dahilinde belirlenebilir. HSBC ek kart kampanyası ile bu gibi güncellemeler de yapılabilir. Ayrıca ek kart ile yapılan alışveriş ve harcamalar aylık asıl kart sahibine özet olarak gönderilir. Bunun yanı sıra bireysel internet bankacığı, mobil bankacılık gibi platformlardan da takip edilebilir. İsteğe bağlı olarak ek kart sahibine de hesap özeti gönderimi sağlanabilir.

HSBC Premier Ek Kart

Premier müşterilere sunulan hizmetler arasında yerini alan HSBC premier ek kart, üzeri logolu, prestijli, yüksek limitli olarak sunulur. Asıl kart için ve ek karta özel avantajları da vardır. Bu kartlarda yapılan kolaylıklar arasında NakitPuan gibi bazı avantajlar bulunur. Ayrıca asıl kartlarda yer alan bütün NakitPuan ve avantajlar ek kart için de geçerli tutulmuştur. Yurt içi ve yurt dışı alışverişlerde sağlanan özel kampanyalar da vardır. Ek kart hizmetleri, premier müşterilere sağlansa da HSBC campus, Advantage Hızz Üniversiteli, Concept Üniversiteli için ek kart çıkarım işlemi sağlanmaz.
 
HSBC premier ek kart başvuru işlemleri ise bir tık uzaktadır. Teknolojiyi kullanmayı tercih edenler, internet bankacılığını kullanarak, bu kartlara başvuru yapabilir. Bunun yanı sıra telefon bankacılığı ya da şubelerden de ek karta başvuru yapılabilir.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler