HSBC Hesap Açma

HSBC Bank'tan nasıl banka hesabı olacağınızı bu makaleden öğrenebilirsiniz.


Tüm bankacılık işlemlerini tek bir hesap üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için öncelikle bir banka hesabınızın bulunması gerekiyor. Hesap açma işlemi için seçiminizi HSBC bankasından yana yaparsanız kolaylıkla vadeli hesap ya da vadesiz hesap sahibi olabilirsiniz. 

HSBC Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

HSBC vadesiz TL hesabı ya da HSBC vadeli TL hesabı sahibi olmak istiyorsanız, bulunduğunuz yere en yakın banka şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Banka hesabı açtırabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekir. Ayrıca kimlik belgenizi de şubeye giderken mutlaka yanınızda bulundurun. 
Size en yakın HSBC şubesi için tıklayın. 

HSBC hesap açma işlemleri konusunda çok daha aktif bir bankadır. Müşteri Kazanım Temsilcileri (CAT) sizden gelen talep doğrultusunda bulunduğunuz yere kadar gelerek tüm hesap açma işlemlerini tamamlıyor. Bu durumda sizin bana şubesine gitmeniz gerekmiyor. 

Bankanın bu hizmetinden faydalanmak isterseniz HSBC telefon bankacılığı hizmetinden faydalanabilir ve bankanın 0850 211 0 111 numaralı telefonunu arayabilirsiniz. 

İnternetten HSBC Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden online olarak HSBC hesap açma işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız bankanın www.hsbc.com.tr adresine tıklayın. Sırasıyla “online servisler”, “bireysel” ve “hesaplar” bölümüne tıklayın. Karşınıza çıkan sayfa üzerinden bir demo hesabı oluşturabilirsiniz. Bu sayfa üzerinden hem vadeli TL hesabı hem de vadesiz TL hesabı açabiliyorsunuz. Bankanın online bankacılık işlemlerinden faydalanabilmeniz için cep telefonu numaranızı da istenen bölümde doğru olarak yazmayı unutmayın. 

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler