ICBC Müşteri Hizmetleri

ICBC müşteri hizmetleri telefon numarası ve ICBC telefon bankacılığı hizmetleriyle ilgili en detaylı ve güncel bilgileri bu içeriğimizde bulabilirsiniz.


ICBC müşteri hizmetleri numarası, mail adresi, müşteri hizmetleri genel müdürlük 2020 güncel
ICBC Bank müşteri hizmetleri telefon numarası ve mail adresi gibi bilgiler aşağıda görülebilir. Aşağıda detaylı olarak ICBC Türkiye müşteri hizmetleri bilgileri bulunmaktadır. Ayrıca ICBC yurtdışı telefon numarası da görülebilir. Yurtdışından ICBC bank nasıl aranır sorusunun cevap aşağıdadır. Eğer banka ile yazılı olarak iletişime geçmek istiyorsanız, ICBC müşteri hizmetleri formu da aşağıdadır. Bunlara ek olarak ICBC mail adresi de ICBC müşteri hizmetleri mail adresi olarak kullanılmaktadır, aşağıdadır. ICBC müşteri hizmetleri şikâyet için genel müdürlük telefonu da aşağıdadır, buyrun detaylar:

ICBC Türkiye müşteri hizmetleri 444 nolu telefon
ICBC Bank müşteri hizmetleri telefon numarası şöyledir: 444 00 50

ICBC Yurtdışı telefon numarası – Yurtdışından ICBC bank nasıl aranır?
ICBC müşteri hizmetleri için yurtdışından Türkiye’yi aramada farklı bir hat mevcuttur, yurtdışı için Türkçe müşteri hizmetleri telefon numarası 0090 444 00 50 şeklindedir.

ICBC müşteri hizmetleri iletişim formu

Müşteri hizmetlerine iletişim formu aracılığıyla ulaşmak için buraya tıklayınız

ICBC müşteri hizmetleri mail adresi nedir?

ICBC Mail adresi: info@icbc.com.tr

ICBC Müşteri hizmetleri şikâyet genel müdürlük telefon faks (fax) numaraları

ICBC Bank müşteri hizmetleri iletişim bilgileri olarak kullanılabilecek genel müdürlük telefonları bulunmaktadır. Bu hatlar üzerinden müşteri hizmetleriyle ilgili bildirimler, şikayetler ve talepler iletebilirsiniz:
* ICBC genel müdürlük telefon numarası: 02123355335
* ICBC genel müdürlük faks numarası: 02123281328
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler