ING Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi ürünü %0,79'dan başlayan faiz oranlarıyla 60 aya varan vadelerle ING tarafından tüketiciye sunuldu.


ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası, 2020 Ramazan Bayramı yaklaşırken banka tarafından tüketicilere sunuldu. Güncel faiz oranları ile duyurulan kredi, bir bayram kredisi özelliği taşımasa da %0,79’dan başlayan faiz oranları ve 60 aya varan vade seçenekleri ile tüketiciler için ideal bir seçenek olacak gibi görünüyor.

ING 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Başvurusu

ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi ürünü için başvuruda bulunmak için bankanın internet sitesini kullanabilirsiniz. Burada bulunan link üzerinden T.C. kimlik numaranız, doğum tarihiniz ve cep telefonu numaranızı girerek kolayca 3 ay ertelemeli krediye başvuruda bulunabilirsiniz.
Aynı zamanda en yakın ING Bank şubesine giderek de başvurunuzu yapabilirsiniz. Bankada hesabınız bulunması halinde, hesap açma işlemine gerek kalmadan paranız hesabınıza yatacaktır. Dilerseniz ING Bank Hesap Açma başlıklı yazımızdan bankadan nasıl hesap açtırabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Pandemi sebebiyle banka şubesine gitmeyi tercih etmemeniz durumunda, bankanın internet bankacılığı ya da mobil bankacılık şubeleri üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. İnternet bankacılığına giriş gerçekleştirdikten hemen sonra Ürün ve Hesap Açılışı bölümüne tıklayarak, “Ne yapmak istiyorsunuz?” açılır kutusundaki Kredi kullanmak seçeneğini seçerek ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi onaylandığı takdirde kurye vasıtası ile evraklarınızı göndererek kredinizi kullanabilirsiniz.

ING 3 Ay Ertelemeli Kredi Şartları

ING 3 ay ertelemeli kredinin 3 ila 60 aya kadar vadesi bulunuyor. 60 ay vadeli bir kredi için 3 ay erteleme talep edilirse, 57 ay üzerinden ödeme planı oluşturulacaktır. Aynı zamanda Findeks skoru 1850 ve üzerinde olan müşteriler için sigortalı tekliflerde tüm vade seçenekleri açıktır. Bankadan 3 Bin TL ila 100 Bin TL arasında ING Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi Hesaplama

ING Bank 3 ay ertelemeli kredi için basit bir hesaplama yapmamız gerekirse, 60 ay vadeli ve %0,79 kredi faiz oranı ile çekilen 15 Bin TL’lik bir kredi için 75 TL kredi tahsis ücreti ödenecek olup, aylık taksit tutarı 329 TL olacaktır. Toplamda ise ödenecek tutar 19.7837 TL olarak hesaplanacaktır.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler