ING Bank Hesap Açma

ING Bank'tan nasıl hesap sahibi olabileceğinizi bu makaleden okuyabilirsiniz.


EFT’den havaleye kadar tüm bankacılık işlemlerini tek bir hesap üzerinden gerçekleştirmenizi sağlayan bankalardan biri de ING Bank’tır. Vadeli ya da vadesiz hesap sahibi iseniz bankanın sunduğu tüm hizmetlerden faydalanabiliyorsunuz. 

ING Bank hesap açma işlemini gerçekleştirebilmek için tek bir koşul bulunuyor. 18 yaşını doldurmuş olma koşulu dışında herhangi bir kıstas yok. 
ING Bank Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Banka hesabı açmak için geniş bir zaman dilimi ayırmanız gerekmiyor. Bulunduğunuz yere en yakın banka şubesine giderek ING Bank hesap açma işleminizi şubeden gerçekleştirebilirsiniz. Bu esnada kimlik belgenizin de yanınızda olması gerekiyor. Ayrıca bazı kişisel bilgilerinizin de sorulduğu hesap aşma başvuru formunu doldurmanız sizden istenecektir. Bu bölümde kişisel bilgilerinizi eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurmanız büyük önem taşıyor. 

Size en yakın ING Bank şubesi için tıklayın

Banka şubesine giderek hem ING Bank vadeli TL hesabı açma hem de ING Bank vadesiz TL hesabı açma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

İnternetten ING Bank Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Banka şubesine gitmeden de ING Bank hesap açma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için öncelikle bankanın resmi web sitesi olan www.ingbank.com.tr adresine tıklamanız gerekiyor. Ardından ilgili bölüme TC kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu yazarak hesap açma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

ING Bank hesap açma işlemleri hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtını, bankanın telefon bankacılığı hizmetinden faydalanarak öğrenebilirsiniz. Bunun için 0 850 222 0 600 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır. 

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler