ING Bank İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

ING Bank internet bankacılığını kullanabilmeniz için şifre alma işlemini nasıl yapacağınızı bu makaleden okuyabilirsiniz.


ING Bank internet erişimin olduğu her yerden müşterilerine şubesiz bankacılık imkanı sunmaktadır. ING Bank internet şubesine giriş işlemlerinizi tamamlayarak bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu şubenin aracılığıyla bankada bulunan hesaplarınıza dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. İnternet şubesi üzerinden para transferi, döviz ve altın yatırımları, fatura ödemeleri gibi işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Üstelik şubelere kıyasla daha az zaman dilimi ve daha düşük ücretler içerisinde işlemlerinizin gerçekleşmesine olanak sunulmaktadır.

Bireysel internet şubesi ayrıcalıklarından yararlanabilmek için ING Bank içerisinde bir vadesiz hesabınızın olması gerekmektedir. Hesabın açılması üzerine ING Bank internet şubesi aracılığıyla bankacılık işlemleri rahatça ve kolaylıkla sürdürülebilmektedir. Bu şubenin özellikleri ile para akışınızı takip edebilir, vadeli hesabın dönüşünü, EFT ve havalelerinizi, repo, devlet tahlili ve hazine bonosu dönüşlerinizi kontrol edebilirsiniz.

ING BANK İNTERNET ŞUBESİ ŞİFRE BELİRLEME

ING Bank internet şubesi için şifre belirlemek son derece kolaydır. Bankanın kartı ve şifreniz ile hemen ING Bank internet şubesini kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için üç yöntem bulunmaktadır. İlk yöntem size en yakın ING Bank şubesine kimliğiniz ile beraber başvuru yapmaktır. Şubede nasıl bir yol izleyeceğiniz konusunda yetkililer yardımcı olmaktadır.

İnternet şubesi şifre belirleme işlemleriniz için kullanabileceğiniz ikinci yöntem ise 0850 222 0 600 numaralı müşteri temsilcilerini aramaktır. İster sesli yanıt sistemini kullanarak isterseniz de temsilciye bağlanarak, hesabınıza ait bankamatik kartınızla şifre belirleyebilirsiniz. Buradan alacağınız şifreyi ING Bank internet şubesine girdikten sonra değiştirmenizi öneririz.

Üçüncü yöntem ise ING Bankası'nın web sitesi üzerinden anında şifre bölümüdür. Bu bölümü 3 etapta tamamlayabilirsiniz. Birinci etapta kart numaranızı ve cep telefonunuzu giriniz. İkinci etapta girdiğiniz bilgileri doğrulayınız. Son adımda ise kullanıcı bilgilerinizi oluşturunuz. Bu etapları tamamladıktan sonra giriş bölümüne tıklayarak T.C kimlik numaranız ile yada kullanıcı için oluşturulmuş kod ile giriş yapabilirsiniz.

ING BANK İNTERNET BANKACILIĞI ŞİFRE UNUTMA

ING Bank'a giriş yapabilmeniz için gerekli görülen şifreyi unutmanız durumunda kartı yada kartsız işlem seçeneklerini kullanarak yeni şifre belirleyebilirsiniz. ING Bankası'na ait bir kartınız yada kredi kartınız var ise o seçeneği tıklayarak anında şifre sayfasına yönlendirilmenizi sağlayabilirsiniz. 

Kart numaranızı ve telefon numaranızı girerek banka sistemine kayıtlı numaranıza mesaj gönderilmesiyle yeni şifre işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ancak bankanın herhangi bir kartına sahip değilseniz, 0850 222 0 600 telefon bankacılığını arayarak işlem yapabilirsiniz. 

Şifrenizi hatırlamadığınız durumlarda telefon bankacılığı ile nasıl şifre alacağınızı bilmiyor musunuz? ING telefon bankacılığı aracılığıyla yeni şifre alma işlemi oldukça kolay. İlgili numarayı aradığınızda önce 1 tuşuna, sonra da 2 tuşuna basarak size özel şifre oluşturabilir, sisteme giriş yaptıktan sonra bu şifreyi değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bankanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 
https://www.ingbank.com.tr


Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler