​Instagram Kişisel Blog Nedir? – BayiGram.com

Instagram kişisel Blog Ne İşe Yarıyor?, İnstagram Blog Hesabı Ne Demek?, İnstagram Hesabı Kişisel Blog Nasıl Yapılır?, İnstagram Kişisel Blog Nedir?, Detaylar yazımızda…


İnsanların günlük yaşamındaki olayları, merak duyduğu konuları kendi duygu ve düşünceleri ile aktardığı kişisel blog, İnstagramda takipçisi çok olan kişilerin ilk tercihleri arasında gelmektedir. Bunun en önemli sebebi de hesabınızla iletişime geçen kullanıcıların ayrıntılı bilgilerine ulaşabiliyor olmanızdır. Hesapta görünüşte bir değişiklik olmamakla birlikte asıl değişim arka planda gerçekleşiyor. Böylece nasıl hareket edeceğiniz konusunda fikir sahibi olabiliyorsunuz.

Kişisel blog, profesyonel hesaba geçiş esnasında karşınıza çıkan farklı kategorilerden sadece bir tanesi. “Profesyonel hesaba geçiş yap” alanından “kişisel blog” u seçerek kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Instagram kişisel Blog Ne İşe Yarıyor?

Blog sahibi kendi duygu ve düşünceleri ile takipçileriyle bağ kurabilmektedir. Ayrıca yüksek takipçi sayısına sahip olan İnstagram kullanıcıları kişisel blog üzerinden kazanç elde edebilmektedir. Ülkemizde kişisel İnstagram blogları ne kadar takipçi sayısına ulaşabilirse firmalardan o kadar reklam ve tanıtım teklifi almaktadır.
Bunun için ülkemizde takipçi satın al araştırması yapan kişisel blog kullanıcılarının asıl amacı güvenilirliğini artırmaktır. Bayigram, Türk kullanıcılardan oluşan beğeni paketlerini 3,25 TL den başlayan fiyatlar ile satışa sunmaktadır. Üstelik güvenilir ve kaliteli bir takipçi satın alma platformu olarak hizmet vermektedir.

Instagram Blog Hesabı Ne Demek?

Kullanıcıların kendi duygu ve düşüncelerini ve ya farklı konulardaki uzmanlık bilgilerini takipçilerine aktarmış oldukları ve ayarlardan “kişisel blog” olarak dönüştürdükleri hesaplardır. Buradan kazanç sağlamanın en kesin yolu takipçi sayısını artırarak popüler olabilmektedir.

Bu sayede firmalar sizi fark edecek ve reklam vermeye başlayacaktır. İnstagram beğeni satın al alternatifi de görünürlüğünüzü ve popülerliğinizi artıracak diğer bir seçenek olup Bayigram.com’dan alacağınız beğeni paketine ek olarak “hediye beğeni” ve anında teslimat garantisi sunulmaktadır.

Instagram Hesabı Kişisel Blog Nasıl Yapılır?

İlk olarak İnstagram’da hesap açmak zorundasınız. Açtığınız hesabı “ayarlar” sekmesinden herkese açık hale getirmelisiniz.  Ardından “profesyonel hesaba geçiş” e basarak “kişisel blog” u seçtikten sonra diğer gerekli ayarlamaları tamamlamalısınız.

Ancak sadece hesabınızı kişisel bloğa çevirmek kazanç sağlamak için yeterli olmayacaktır. Bunun için çok sayıda takipçiye de ihtiyacınız vardır. Kendiliğinden takipçi sayınız artmıyorsa bunun için alternatif çözümler bulunmaktadır. Bayigram.com adresinde 5 TL’ye 50 takipçiden başlayarak ihtiyacınıza göre 250 bin takipçi paketine kadar pek çok seçenek mevcut. Ayrıca “beğeni satın al kategorisinde bütçenize uygun pek çok seçenekte bulunmaktadır.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler