Instagram Reklam Ücreti Nasıl Ödenir? - PopiGram.com

Instagram Reklam Parası Ödenmezse Ne Olur?, Instagram Reklam Ücreti Ne Kadar?, İnstagram Reklam Ücreti Nasıl Ödenir?, Detaylar yazımızda…


Instagram hesabınızdan reklam ve tanıtım yaparak para kazanmak oldukça popüler hale gelmiştir. Almış olduğunuz reklamlar için firmalardan ücret talep edebilir hesabınız popüler ise ücretinizi artırabilirsiniz. Bazı firmalar aracı kullanmadan direkt olarak kendi işletme hesaplarını açarak ürün tanıtımı ve satış yapmaktadır.
Instagram uygulamasında reklam veren firmalar belirlenen ücretleri ödemelidir. Ücretlerini ödemek için firmaların yapması gerekenler:
  • Profilde bulunan Ayarlara girin
  • İşletme sekmesine dokunun
  • Reklam Ödemeleri butonuna basın
  • Ödeme Yöntemi alanından bir seçenek belirleyin
İşlemlerinizi tamamladığınızda ödemeniz gerçekleşmiş olacaktır. Zamanında reklam ödemelerini yapmazsanız Instagram reklamlarınızı askıya alır ve yayınlanmasını engeller. Ödemenizi yapmadığınız süre boyunca reklamlarınız Instagram’da yer almayacaktır. Profilinizde yer alan etkileşim araçlarını artırmak ve reklamınızı daha geniş alanda kullanıcılara ulaştırmak için instagram takipçi satın al olan Popigram.com’daki paketleri inceleyebilirsiniz.

Instagram Reklam Parası Ödenmezse Ne Olur?

Ödeme işleminiz Instagram’da başarısız olduysa yayınlamak istediğiniz reklamlar askıya alınarak durdurulur veya reklam hesabınız tamamen kapatılabilir. Ödeme işlemlerinizi tamamlamadığınız sürede ayrıca bir borçlandırılma ile karşılaşmazsınız. Ödemenizi yaptığınızda reklamlarınızın yayınlanmasına devam edilebilir. Instagram hesabınızı işletme profiline dönüştürmeniz daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlayacaktır. Hesabınızdaki takipçi sayısını artırmak için Popigram instagram beğeni satın al uygulamasından yararlanabilir 5 TL’den başlayan fiyatlar ile takipçi paketi satın alabilirsiniz.

Instagram Reklam Ücreti Ne Kadar?

Instagram’da tıklanma başına reklam bedeli 0,20 TL-5 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar reklamın içeriğine, süresine, sektörüne göre farklılık göstermektedir. Reklam ödemelerinizi zamanında yapmadığınız taktirde reklam hesabınız kapatılabilir veya reklam gösteriminiz durdurulabilir.

Instagram Reklam Vermek Mantıklı Mı?

İyi bir reklam stratejisi uygulamak Instagram’da satışlarınızı ve karlılık oranınızı artırır. Dünyada çok sayıda kişi Instagram uygulamasını yoğun şekilde kullandığından etkileşimi oldukça fazladır. Kullanıcılar yayınlanan reklamlar üzerinden doğrudan internet alışveriş adreslerine yönlendirilir. Hızlı şekilde alışveriş yapma kolaylığı Instagram sayesinde mümkün hale gelir. Takipçi sayısı yüksek olan hesapların tanıtımları daha fazla tıklanma ve satışa katkı sağlar. Takipçi sayısını artırıp firmalar ile reklam anlaşmaları yapmak için PopiGram içinde bulunan takipçi satın alma paketlerini inceleyebilirsiniz.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler