İş Bankası 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi

İş Bankası 3 ay ertelemeli bayram kredisi, İş Bankası bayram kredisi 2020, İş Bankası bayram kredisi faiz oranı, İş Bankası bayram kredisi hesaplama konularını içeriğimizde bulabilirsiniz.


İş Bankası 3 ay ertelemeli bayram kredisi kampanyası düzenleyerek, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı oluyor. İş Bankası müşterilerine özel 90 gün ertelemeli kredi fırsatı da bankanın sunduğu önemli avantajlar arasında yer alıyor.

İş Bankası Bayram Kredisi 2020

Türkiye İş Bankası bayram kredisi 2020 kampanyası ile 50 bin liraya kadar kredi kullanabilirsiniz. İş Bankası anında bayram kredisi kapsamında verilen bu kredinin en uzun ödeme vadesi ise 60 ay olarak belirlenmiş durumda. Ekonomik İstikrar Paketi çerçevesinde 90 günlük ödemesiz sürenin de bulunduğu krediyi Ağustos 2020’de ödemeye başlayabilirsiniz.

İş Bankası Bayram Kredisi Faiz Oranı

İş Bankası Bayram kredisinde faiz oranları sigortalı ve sigortasız olarak farklı oranlarda belirlenmiştir. Aynı zamanda kredi skoru da kredi faiz oranını belirleyen diğer bir faktör olarak ortaya çıkmaktadır. Sigortalı olarak başvurulan bir kredide faiz oranı %1.15, sigortasız başvurulan bir kredide ise faiz oranı %1.24 olarak hesaplanmıştır. Başvuran kişinin kredi skoru ne kadar yüksekse o denli düşük faiz avantajından faydalanabilecektir.

İş Bankası Bayram Kredisi Hesaplama

Türkiye İş Bankası 3 ay ertelemeli bayram kredisi hesaplama için bir örnek vermemiz gerekirse; 36 ay vadeli 5 Bin TL’lik bir bayram kredisine sigortalı olarak başvuran kişinin aylık ödemesi 189.23 TL, sigortasız olarak başvuran kişinin aylık ödemesi 192,75 TL olarak hesaplanacaktır.

İş Bankası Bayram Kredisi Başvuruları Nereden Yapılıyor?

İş Bankası bayram kredisine başvurmak için Türkiye İş Bankası müşterisi olmanız gerekiyor. Eğer Türkiye İş Bankası hesabınız yoksa, Türkiye İş Bankası Hesap Açma makalemizi inceleyin. Bankanın müşterisi olmanız durumunda bayram kredisine başvuru yapabilirsiniz.
Başvurunuzu internet şubesi üzerinden yapacaksanız, internet şubesine giriş yaptıktan sonra Kredilerim menüsü altında bulunan Anında Kredi sekmesini tıklayarak başvuru işlemine başlayabilirsiniz. Ya da Başvuru – Ürünler menünden de Anında Kredi seçeneğine erişebilirsiniz.

İşCep uygulaması üzerinden yapacağınız bayram kredisi başvurularında ise Krediler ya da Başvurular menüsü altındaki Anında Kredi sekmesi seçilerek başvuru işlemi gerçekleştirilebilir.
Kategori:

Diğer Makaleler