Türkiye İş Bankası Hesap Açma

Türkiye İş Bankası'ndan nasıl hesap açabileceğinizi bu yazıyı okuyarak öğrenebilir ve gerçekleştirebilirsiniz.


İş Bankası banka hesap açma işlemi ile siz de vadeli hesap ya da vadesiz hesap sahibi olabilirsiniz. Birkaç farklı yoldan İş Bankası hesap açma işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Banka tarafından hesap açma başvurunuzun kabul edilebilmesi için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. 

İş Bankası Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?
Banka hesap açma işlemi için izleyebileceğiniz yollardan biri bulunduğunuz yere en yakın bana şubesine gitmenizdir. Mesai saatleri içerisinde şubede görev yana banka yetkilisine müracaat ettiğinizde, kısa sürede hesap açma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu esnada sizden kimlik belgenizin de isteneceğini unutmayın. Kimliğiniz dışında sizden herhangi bir belge istenmeyecektir.  

Size en yakın İş Bankası şubesi için tıklayın.

Banka hesabı açma işlemini tamamladığınızda EFT’den havaleye, döviz alım satım işleminden fatura ödemeye kadar pek çok bankacılık işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

İnternetten İş Bankası Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Online olarak çok daha hızlı bir şekilde İş Bankası hesap açma işlemini tamamlayabilirsiniz. Bunun için öncelikle internetten bankanın resmi web sitesi olan www.ısbank.com.tr adresine tıklamanız gerekiyor. Ardından “anında bankacılık” ve “işlemler” bölümüne tıklayarak karşınıza çıkan sayfa üzerinden hesap açma işleminizi tamamlayabilirsiniz. 

İş Bankası telefon bankacılığı hizmetine sahip olan bankalar arasında yer alıyor. Her türlü bankacılık işlemine dair sorularınızı 0 850 724 0 724 numaralı telefon numarasını arayarak yöneltebilir ve müşteri temsilcisi ile görüşme yapabilirsiniz. 

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler