İş Bankası Maximum Şirket Kredi Kartı

İş Bankası tarafından sunulan Maximum Şirket Kredi Kartı ile şirketinize ait harcamalarınızı taksitlendirebilirsiniz.


İş Bankası tarafından Ticari Bankacılık hizmetleri arasında müşterilerine sunulmakta olan şirket kredi kartı, esnaf ve şirketlere yani tüzel kişiliklere pek çok farklı avantaj sağlamaktadır. Şirket Kredi Kartı olarak adlandırılan bu kart ve sağladığı özelliklere gelin birlikte göz atalım.
Şirketiniz adına yapacağınız tüm seyahat, konaklama, temsil, ağırlama ve diğer şirket harcamalarında yurtiçinde ve yurtdışında Maximum Şirket Kredi Kartı kullanabilirsiniz.
Maximum Şirket Kredi kartı Türkiye genelinde 200.000'i aşkın yerde geçerlidir. Akaryakıt, gıda, telekomünikasyon ile ilgili sektörler de dahil olmak üzere pek çok farklı yerde taksitli alışveriş imkanına bu kart sayesinde erişebilirsiniz.

İstediğiniz takdirde sadece %20'lik asgari oranını ödeyebileceğiniz ve kalan tutarları vadelendirebileceğiniz bu kart sayesinde 9 aya kadar taksitlendirme de yapabilirsiniz. Kredi kartınıza ait olan borçların geri ödemeleri için otomatik ödeme talimatı da sunabilirsiniz.

Kredi kartı kullanımlarına ait olan bilgileri Ticari İnternet Şubesi adı verilen hizmetler sayesinde izleyebilir ve kredi kartınızın geri ödemelerini planlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yurtdışında yapacağınız harcamalarınızda ise o ülkeye ait olan para birimi cinsinden alışveriş yapabilirsiniz.

Harcamalarınız bu tür durumlarda kartınıza TL bazında hesaplanarak yansıtılır. Ödemelerinizi ise TL olarak ödeyebilirsiniz. Yurtdışında kartınızı kaybettiğiniz veya çaldırdığınız durumlarda VISA merkezlerine başvuru yaparak nakit avans kullanabilirsiniz. Kartın tekrar yenilenme süresi ise 48 saat kadar sürebilmektedir.

Maximum Şirket Kredi Kartı Taksitlendirme

Son ödeme tarihleri ise hesap kesim tarihinden 10 gün sonrası olarak hesaplanmaktadır. Mevzu bahis olan vadenin tarihinin tatil günlerine denk gelmesi ise 10 günü takip eden ilk iş gününün değerlendirilmesine yol açar. Maximum Şirket Kredi Kartı başvurusu yapabilmek için size en yakın olan İş Bankası şubesine giderek başvuru formunuzu doldurabilirsiniz.
Maximum Şirket Kredi Kartı tarafından sunulan taksitlendirme seçenekleri ise kısaca şöyle açıklanabilir;

Dönem içine olan işlemlerinizde peşin işlemler yapıldığı zaman taksitlendirme talebinizi alışveriş yaptığınız kredi kartınızın hesap kesim tarihinden önce şubenize iletmeniz gereklidir. Her bir alışveriş için dilerseniz ayrı taksitlendirme talebinde de bulunabilirsiniz.

Her alışveriş için ise sadece 1 defalık taksitlendirme imkanınız bulunmaktadır. Taksitlendirme işleminizi erken bir şekilde kapatmak istediğiniz zaman tahsil edilen ücretlerin iadesi ise yapılmaz.

Taksitlendirme işlemlerinin resmi olarak işlemlere geçirilmesi ise 2 iş günü kadar sürebilmektedir. Bu süre yoğunluk oranlarına ve harcamalarınızın türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Taksitlendirme taleplerinizi bankaya bildirdikten sonra yapmanız gereken ekstra bir işlem yoktur.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler