İş Bankası MTV Taksitlendirme

İş Bankası şubelerinden MTV taksitlendirmesi yapabilirsiniz.


MTV ödemelerinizi, İş Bankası kartınızı kullanarak yaparsanız MTV taksitlendirme fırsatından yararlanabilirsiniz. 1 - 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında geçerli olan kampanyanın MTV taksit imkanı verebilmesi için Maximum özellikli İş Bankası kredi kartınızı kullanmanız gereklidir.

İş Bankası MTV Kaç Taksit Yapıyor?

Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizi gib.gov.tr üzerinden yaparsanız alt limitsiz olarak 3 taksit imkanından yararlanabilirsiniz. İş Bankası internet şubesi üzerinden yapılan MTV ödemeleri ise tek seferde ödeme, 2 taksitte ödeme ve 3 taksitte ödeme seçeneklerine açık olacaktır. İşCep uygulaması üzerinden yapılan MTV ödemelerinde de aynı seçenekler bulunmaktadır. İş Bankası MTV taksit kampanyasından Maximum özellikli kredi kartlarını kullananlar yararlanabilecektir.
MTV ödemesini Maximum kredi kartı ile gerçekleştiren müşterilere vade farkı da yansıtılmamaktadır. Ayrıca toplamda 450 TL ve üzeri MTV ödemesi yapan müşterilere, ödeme gerçekleştikten sonra  Petrol Ofisi istasyonlarından 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinde 10 TL değerinde MaxiPuan hediye ediliyor. 14 Ağustos 2015 tarihinde sona eren MaxiPuan kampanyasından yararlanabilmek için Maximum anlaşmalı olduğu iş yerlerinden tek seferde en az 100 TL akaryakıt almanız gerekiyor. Kazanılan MaxiPuanlar Petrol Ofisi istasyonlarında kullanılabilmektedir.

MTV Taksitle Ödeme Nasıl Yapılır?

MTV taksitlendirme için İş Bankası'nın resmi web sitesi üzerinden internet şubesini kullanabilirsiniz. İşCep uygulamasını indirerek de MTV 2. taksit ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizde www.gib.gov.tr adresini de kullanabilirsiniz.

İş Bankası MTV taksitlendirmenizi belirtilen kanallar üzerinden yaparsanız üye PO istasyonlarından kazanabileceğiniz 10 MaxiPuanı 30 Ağustos 2015 tarihine kadar kullanabiliyorsunuz. Bu kampayadan her müşteri en fazla 1 kere yararlanabiliyor. Ayrıca en fazla 10 TL ilave MaxiPuan kazanma şansına sahip olabiliyorsunuz. İlave MaxiPuan kampanyasından, Maximum Aidatsız Kartı, Vadematik Kart, İş'te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Şirket kredi kartı kullanıcıları yararlanabiliyor. Kampanya katılım koşullarında başvuru için herhangi bir SMS gönderimine gerek duyulmuyor.

Diğer Makaleler