İş Bankası MTV ve Trafik Cezası Ödeme

İş bankası şubelerinden trafik cezası ve mtv borçlarını ödeyebilirsiniz.


İş Bankası, müşterilerine MTV borcu ve Trafik Cezası ödeme kolaylıklarını sunmaya devam ediyor. Ayrıca MTV ödemelerini İş Bankası aracılığı ile gerçekleştiren müşterilerine kaçırılmaz kampanyalar sunuyor.

İş Bankası Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Kampanyaları

MTV ödemeleri için 112. Kampanyasını gerçekleştiren İş Bankası, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizde 3 taksit fırsatı sunuyor. Maximum özellikli tüm İş Bankası kredi kartları bu kampanyadan yararlanabiliyor.
Kredi kartıyla MTV ödemesi 31 Temmuz tarihine kadar geçerli olup herhangi bir vade farkı yansıtılmadan 3 taksite bölünecektir. Üstelik internet ve işcep uygulamasını kullanarak İş Bankası MTV ödemesi yapan müşterilerine tek seferde ödeme, 2 taksite bölme ve 3 taksit yapabilme ayrıcalıkları da sunuluyor.

Motorlu Taşıtlar Vergisinde 450 TL ve üzeri ödeme yapan müşteriler ise MTV ödemelerinin gerçekleşmesinin ardından Petrol Ofisi istasyonlarından 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yaparsa 10 TL değerinde MaxiPuan kazanabilecekler. Petrol Ofisi istasyonlarında kullanılabilecek olan bu maxipuanlar 14 Ağustos tarihine kadar geçerli olacaktır.

MTV ve Trafik Cezası Ödemesi Nasıl Yapılır?

İş Bankası şubelerinden veya ATM'lerden MTV ve Trafik Cezası ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz www.isbank.com.tr adresini ziyaret ederek de MTV ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.
İşCep uygulamasına sahipseniz MTV ve Trafik Cezası ödemelerinizde hız ve zaman kazanabilirsiniz. Henüz İşCep uygulamasına sahip değilseniz hemen indirerek bu kolaylıklardan yararlanabilirsiniz.

gib.gov.tr adresi üzerinden de Motorlu Taşıtlar Vergisi ve Trafik Cezası ödemesi yapabilir ve kredi kartıyla MTV ödemesinde 3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler