İş Bankası SMS ile Hesap Bakiyesi Öğrenme Sorgulama

İş Bankası sms ve internet yolu ile bakiye sorgulama yapabilirsiniz.


SMS ile hesap bakiyesi öğrenme servisi müşterilerin  bankalarındaki hesapları hakkında, cep telefonlarının kısa mesaj bölümünü kullanarak bilgi alabilecekleri hizmettir.

İş Bankası Bakiye Sorgulama

İş Bankası müşterileri bakiye sorgulama hakkında bilgi almak için birçok farklı yöntem kullanabilirler. Bakiye öğrenme için İş Bankası şubelerine yada bankamatiklere gidebilirsiniz.
0850 724 0 724 müşteri temsilcisinden anında bakiye sorgulama İş Bankası işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Telefon şubesine ait olan bu numarayı aradığınızda kendinizi tanıtmak için bankamatik kartı numaranızı, kredi kartı numaranızı, veya müşteri numaranızı kullanabilirsiniz.
Hesap numarasından bakiye öğrenme için telefon bankacılığını aradığınızda 11 haneli hesap numaranızı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İnternetten Hesap Bakiyesi Öğrenme İş Bankası

İnternetten İş Bankası hesap bakiye öğrenme için bireysel internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Şirketinizin hesaplarındaki bakiyeleri kontrol etmek için ticari internet şubesini kullanmanız gerekmektedir.

İş Bankası SMS ile hesap bakiyesi öğrenmek için İşCep uygulamasını kullanabilirsiniz. İşCep fırsatına sahip olmak için telefonunuzun tarayıcısına www.isbank.com.tr/indir yazarak hemen yükleme yapabilirsiniz. Hesap bakiye sorgulama İş Bankası işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapabilmek için müşteri numaranız, hızlı işlem veya ileri güvenlik aracı ile giriş yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile giriş yaparak da İş Bankası SMS ile hesap bakiyesi sorgulama yaptırabilirsiniz. Kredi kartı ile giriş menüsünü kullandığınızda sizden istenilen bilgiler arasında kart numaranız, şifreniz ve cep telefonunuza gelecek olan SMS ile belirtilen onay kodu bulunmaktadır.

Diğer Makaleler