Kredi Hesaplama Programı

Bilgisayarınızdan kredi hesaplama yapmak için

Kredi hesaplama sitelerinde en fazla kullanılan araç Kredi Hesaplama Programı'dır. Oran üzerinden kredi hesaplama programı ile hiç vakit kaybetmeden ihtiyaç, taşıt ve konut ev kredi hesaplamalarınızı online olarak yapabilirsiniz. Kredi Hesaplama Programı, çekeceğiniz kredinin toplam ödeme miktarını ve aylık taksit ödemelerini hesaplayan bir araç olduğu için kredi ödeme planı hesaplamasında da kullanılmaktadır. 

Kredi hesaplama programı excel uygulaması için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Kullanacağınız kredi ile ilgili olarak ne kadar aylık taksit veya faiz ödeyeceğiniz hesaplanırken sadece Türkiye'deki bankaların size sunduğu faiz oranları değil devlet adına kesilen vergiler de hesaba katılmalıdır. 
Kredi hesaplama programı excel uygulamasında, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi çekmek hesaplamak için Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) olarak %5, Kaynak Kullandırımını Destekleme Fonu (KKDF) kesintisi olarak oranlarını giriniz. Konut kredisi çekmek hesaplamak için BSMV ve KKDF oranlarını %0 olarak yazınız.

Excel üzerinden internete bağlı olmadan ihtiyaç, taşıt ve konut ev kredi hesaplamalarınızı hızlı bir şekilde yapabilmek için Kredi Hesaplama Programı Excel indirmeniz yeterlidir.

Kredi Hesaplama Programı Excel indirmek için tıklayınız.

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler