Kredi Kartlarında Ramazan Kampanyaları 2015

Kredi Kartlarında Bayrama özel kampanyalar.


Kredi kartları günümüzün en popüler ödeme araçlarından biridir. Bankaların kredi kartları sayesinde alışverişlerde ve ödemelerde kolaylık sağlanmaktadır. Özellikle her ay o dönemin ihtiyaçlarına göre yapılan kredi kartı kampanyaları ile kart sahipleri alışverişlerinde büyük avantajlardan yararlanabiliyor.
İşte kredi kartlarında 2015 Ramazan ayı kampanyaları;

Ziraat Bankası Kredi Kartı Ramazan Kampanyası

Ziraat Bankası kredi kartları olan müşterilerine, tek seferde ve farklı günlerde yapacağı 100 TL ve üzeri 4.peşin market alışverişine 40 TL değerinde MaxiPuan hediye ediyor. Kampanyadan Ziraat Maximum kredi kartı olanlar yararlanabilecektir. 16 Temmuz'da bitecek olan kampanyaya dahil olabilmek için Ziraat Bankası'nın anlaşmalı olduğu marketlerden alışveriş yapmalısınız.
Ramazan ayına özel olmasa da Ziraat Bankası'nın bu süreç için yaptığı bir diğer kampanya ise Temassız Şok Kampanyası. Maximum Kart sahipleri temassız özelliği ile Şok Marketler’ den tek seferde 5 TL ve üzeri alışveriş yaparsa 5. temassız alışverişlerinde 10 TL MaxiPuan hediye kazanıyor. 28 Temmuz'a kadar geçerli olan kampanyadan yararlanabilmeniz için alışverişlerinizi farklı günlerde gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Garanti Bankası Kredi Kartı Ramazan Kampanyası

Bonus kredi kartı olan Garanti Bankası müşterileri için akaryakıt, market ve restoran alışverişlerinde kampanyalar düzenledi. Garanti kredi kartları ile akaryakıt, market ve restoran alışverişlerinizde tek seferde 100 TL'lik harcama yaparsanız 10 TL ve toplamda 50 TL tutarında bonus kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Kampanya kapsamında olan alışverişler sadece üye işyerlerinden yapılabilmekte ve 19 Temmuz tarihinde son bulmaktadır.

Sık sık seyahat edenleri de unutmayan Garanti Bankası, Miles&Smiles kart sahipleri için her 150 TL ve üzeri market, akaryakıt, giyim alışverişlerinde  geçerli olan 200 mil hediye kampanyası düzenledi. Toplamda ise ekstra 2000 mil hediye edecek olan Miles&Smiles kampanyası 19 Temmuz'a kadar geçerlidir.

Akbank Kredi Kartı Ramazan Kampanyası

Akbank'ın sunduğu Ramazan kampanyasından Axess kredi kartları ve Neo kartı olan herkes yararlanabilecek. Kampanya kapsamında 31 Temmuz 2015 tarihine kadar yapılacak alışverişler yer almaktadır. Axess kredi kartı veya Neo kart ile yapacağınız tüm akaryakıt ve market alışverişlerinizde 10 TL, toplamda ise 50 TL chip para kazanıyorsunuz.

Chip para hediyesi tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişleriniz için geçerlidir. Kampanyaya dahil olmak için RAMAZAN yazıp 4566'ya SMS göndermeniz yeterlidir. İlk harcamanızı yapmadan önce bu mesajı gönderdiğinizde kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Halk Bankası Ramazan Kampanyası

Paraf kart ile birlikte yapılan Ramazan kampanyasında herkese 40 parafpara dağıtılıyor. 12 Haziran-19 Temmuz tarihlerinde kredi kartı ile yapacağınız 75 TL'lik gıda alışverişleri için 5.alışverişe 40 parafpara hediye ediliyor. Yurt içinde yapacağınız tek çekim alışverişleriniz kampanyaya dahildir.

RAMAZAN boşluk Paraf kartınızın son 6 hanesini yazdıktan sonra 3404'e mesaj gönderirseniz Halk Bankası'nın sunduğu Ramazan kampanyasından yararlanabilirsiniz. Kazandığınız parafpara hediyelerinizi 29 Temmuz tarihine kadar kullanabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Ramazan Kampanyası

İş Bankası kredi kartları ile  farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4.peşin market alışverişinize 40 TL tutarında MaxiPuan hediye ediliyor. Kampanyadan tek çekimde 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar yararlanabilecektir. Ayrıca 16 Temmuz'da bitecek olan kampanya kapsamında sadece İş Bankası'nın anlaşmalı olduğu marketler bulunmaktadır.

ING Bank Kredi Kartı Ramazan Kampanyası

ING Bank kredi kartı sahibi olan ING Bonus Kart kullanıcıları için her 100 TL’lik akaryakıt, restoran ve market alışverişleri için 10 TL ve toplamda 50 TL değerinde bonus hediyesi veriliyor. 19 Temmuz 2015 tarihine kadarki Bonus üye işyerlerinde yapacağınız tek seferde 100 TL'lik alışverişleriniz kampanyaya dahildir.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler