Kredi Notu Düşük Olanlara 5 Dakikada Kredi

Aktifbank tarafından sunulan N Kolay Kredi fırsatı ile kendinize uygun avantajlı kredilerden yararlanabilirsiniz.


Düşük kredi notuna sahip olan kişiler farklı bankalara kredi başvurusu yapmalarına rağmen başvurularını bir türlü bankalara kabul ettirememekten şikayet ediyorlar. Düşük kredi notuna sahip olan kişilere kredi sunan bankaların sayı olarak az olması ve yeterli sayıda kredi kampanyası yapılmaması ise kredi ihtiyacı olan kişilerin büyük sıkıntılar yaşamasına sebep olabiliyor. Aktifbank tarafından sunulan N Kolay Kredi kampanyası ise düşük kredi notuna sahip kişilerin kısa süre içerisinde kredi alabilmesini sağlıyor.
İnternet üzerinden sadece 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde başvuru yapabileceğiniz ve kredinizi anında hesabınızda bulabileceğiniz N Kolay Kredi son günlerde yapılan en avantajlı kredi kampanyası olarak karşımıza çıkıyor. Reklamlarında “Düşük kredi notunu sıkıntı yapmayın.” sloganı ile boy göstermeye başlayan Aktifbank N Kolay Kredi fırsatı için merak edilen soruları da sizler için kısa kısa cevaplayalım.

N Kolay Kredi ile Ne Kadar Kredi Alınabilir?

N Kolay Kredi kampanyasından yararlanmak istediğiniz zaman 1000 TL ile 20.000 TL arasında istediğiniz herhangi bir miktarda kredi alma fırsatına erişebilirsiniz.

N Kolay Kredi ile Alınan Kredi Kaç Ay Taksitlendirilebilir?

Aktifbank N Kolay Kredi fırsatından yararlandığınız zaman kredi taksitlerinizi 3 ile 36 aylık süreler içerisinde ödeyecek biçimde planlayabilirsiniz. Kredilerinizi bu ay aralıklarında istediğiniz aya kadar vadelendirerek ödemeye başlayabilirsiniz.

N Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

N Kolay Kredi başvurusu için interneti kullanabilirsiniz. Bilgisayar ya da akıllı telefonunuz üzerinden N Kolay Kredi resmi sitesini ziyaret ettikten sonra TC kimlik numarası, nüfus cüzdanı bilgileriniz, cep telefonu numaranız ve e-posta adresiniz ile kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

N Kolay Kredi ile Alınan Krediyi Ne Şekilde Kullanabilirim?

Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra adresinize kurye tarafından size özel N Kolay Banka Kartı ve banka hizmetlerinin yer aldığı sözleşme belgesi gönderiliyor. Kuryeye sözleşmeyi okuyup imzaladıktan sonra verdiğiniz andan itibaren banka bildirim sonrasında paranızı hesabınıza yatırmış oluyor. Paranızı size verilen özel N Kolay Banka Kartı ile ATM cihazlarından alabiliyor veya elinizdeki kart ile alışverişlerinizi istediğiniz gibi yapabiliyorsunuz.

Kredi notu düşük kişilere yönelik olarak geliştirilen N Kolay Kredi sistemi ile ilgili daha geniş kapsamlı bilgiye ulaşmak istiyorsanız Aktifbank internet şubesini ziyaret edebilir veya size en yakın olan şubeye giderek müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Kredi notunuzun düşük olması N Kolay Kredi sayesinde artık sizler için bir sıkıntı olmayacak.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler