Kuveyt Türk Hesap Açma

Kuveyt Türk'ten banka hesabı açtırmanız için yapmanız gerekenleri bu makaleden okuyabilirsiniz.


Bilindiği gibi bir banka hesabı sahibiyseniz, hesap işletim ücreti ödemeniz gerekir. Ancak Kuveyt Türk Bankası 2016 yılında da hesap sahibi müşterilerinden hesap işletim ücreti talep etmeyeceğini açıkladı. Bu nedenle banka hesap açma işlemi için Kuveyt Türk Bankası seçimini yapanların sayısında ciddi bir artış meydana geldi. 

Kuveyt Türk Bankası Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Eğer Kuveyt Türk Bankası hesap açma işlemi yapmak istiyorsanız, bulunduğunuz yere en yakın banka şubesine giderek bu talebinizi banka görevlisine iletebilirsiniz. Sizden istenecek belgeler arasında sadece kimlik belgeniz bulunuyor. Bazı kişisel bilgilerinizi de bildirmeniz istenecektir. Bu bilgiler arasında TC kimlik numaranız, adresiniz, cep telefonu numaranız yer alıyor. 
Size en yakın Kuveyt Türk Bankası şubesi için tıklayın. 

Banka şubesine gitmeniz durumunda hem Kuveyt Türk Bankası vadeli TL hesap açma işlemini hem de Kuveyt Türk Bankası vadesiz TL hesap açma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

İnternetten Kuveyt Türk Bankası Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternetten online olarak hesap açma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın resmi web sitesi olan www.kuveytturk.com.tr adresine tıklayın. “İnternet şubesi” bölümünden her türlü hesap açma ve hesap kapatma işlemlerinizi sadece dakikalar içerisinde gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Aynı zamanda bankanın 444 0 123 ya da 0850 251 0 123 numaralı telefonunu arayarak, Kuveyt Türk Bankası telefon bankacılığı hizmetinden faydalanabilir, hesap açma işlemlerine dair her türlü bilgiyi edinebilirsiniz. 

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler