Kuveyt Türk Hesap Kapatma

Kuveyt Türk'te bulunan hesabınızı nasıl kapatabileceğinizi anlatan bu makalede dilekçe örneğini de indirebilirsiniz.


Bankalarda bulunan kullanmadığınız hesaplardan masraf adı altında belirli bir ücret alınmaktadır. Hesabınız boş dahi olsa işletim ücreti hukuki yollarla sizden talep edilmektedir. Ücret uygulama esasları hakkında daha detaylı bilgi almak için 444 0 123 nolu telefondan Kuveyt Türk telefon bankacılığına ulaşabilirsiniz. 

KULLANMADIĞIM BANKA HESABINI NASIL KAPATABİLİRİM?

Kuveyt Türk banka hesabı kapatmak için size en yakın banka şubesine yazılı başvuruda bulunabilirsiniz. Banka yetkililerinin sizden isteyeceği belgeler genel olarak kimlik ve banka hesabı kapatma dilekçesidir.

KUVEYT TÜRK BANKA HESABI KAPATMA DİLEKÇE ÖRNEĞİ
Banka hesap kapatma işlemleri için Kuveyt Türk'ün uygulama esasları ve istisna kriterleri hakkında bilgi edinmek için www.kuveytturk.com internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Kuveyt Türk hesap kapatmak ile ilgili aklınıza takılan sorular için çağrı merkezini arayabilirsiniz. 0 850 251 0 123 numaralı çağrı merkezi ile irtibata geçtiğinizde Kuveyt Türk Banka hesabı kapatmak için bankanızın uyguladığı prosedür hakkında detaylı bilgi alamazsanız, en yakın banka şubesine giderek konu ile ilgili şikayetinizi oluşturabilirsiniz.

Size en yakın Kuveyt Türk şubesini öğrenmek için tıklayınız.
 

 


Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler