Kuveyt Türk Sale Plus Kart Nedir?

Kuveyt Türk Bankası tarafından sunulmakta olan Sale Plus kartı ile altın puanlar toplayarak alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.


Kuveyt Türk Bankası tarafından sunulmakta olan Sale Plus kartları, yatırım bankası olarak hizmet vermekte olan banka tarafından, indirimli alışveriş merkezlerinden taksitli bir şekilde alışveriş yapabilmenizi ve hediye puanlar kazanmanızı sağlayan kartlardır. Hesap özetinizin borcunda asgari ödemeyi kabul etmeyen, hesap özeti borcunun tamamının ödenmesi gereken yeni nesil bir kart tanımı da Sale Plus kart için yapılabilmektedir.
Kuveyt Türk bankası tarafından tanıtım reklamlarında “Yeni Nesil Kredi Kartı” sloganı ile müşterilerine tanıtılan bu kart, anlaşmalı olan alışveriş merkezlerinde yaptığınız harcamalarınızı taksitlendirerek, iş yerlerinden Sale Plus Kart kullanıcılarına özel olan indirimlerden yararlanabileceğiniz bir karttır.

Alışverişlerinizi Kuveyt Türk Sale Plus kart ile yaptıktan sonra altın puan olarak adlandırılan puanları da kazanmaya başlayabilirsiniz. Sale Plus Kart'ın en fazla dikkat çeken özelliği ise alışveriş ödemelerinizin taksit sayısını kendinizin belirliyor olabilmesidir. Fakat her taksit sayısında ayrı vade farklarını ödemek durumunda kalabileceğinizi de unutmamanız gerekiyor.

Sale Plus kartlar ile yapılan nakit çekimlerinde 1.25 TL nakit çekime ait olan işlem ücreti banka tarafından alınmaktadır. Kullandığınız nakit çekim tutarlarını, ilk döneme ait borç ödeme tarihlerinde yatırdığınız zaman herhangi bir şekilde faiz ya da kullanma bedeli sizlerden talep edilmez. Fakat son ödeme tarihinde kullandığınız zaman nakit tutarın hepsini ödemezseniz gecikme cezasını ödemekle yükümlü olursunuz. Sale Plus Kart ile kullanım bedelini ödemeden nakit çekimi yapmak istiyorsanız herhangi bir şekilde ödenmemiş olan geçmiş döneme ait borcunuz olmaması gereklidir.

Sale Plus Kartın Avantajları Nelerdir?

Avantajlar ile dolu olan Sale Plus Kart, aynı zamanda kullanıcılarına Asistans adlı hizmetleri de sunmaktadır. Yol yardımı olarak nitelendirilen bu hizmetler çekme, kurtarma, yol kenarı onarım hizmetleri, lastik değişimi, yakıt ihtiyacı gibi çeşitli konularda size destek olabilmektedir. Asistans hizmetleri içerisinde acil ilaç tedariği, elektrik-su tesisat hizmetleri ve istenilen noktaya özel ambulans gönderme hizmeti de bulunmaktadır.

Sale Plus Kart'ın bu tür kişisel ihtiyaçlarınızı giderebilecek olan hizmetlerinden de yararlanabilmek istiyorsanız size en yakın Kuveyt Türk Bankası şubesine uğrayabilir veya son yılların popüler bankacılık hizmeti olan internet bankacılığı hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

Kuveyt Türk Sale Plus'ın hangi alışveriş merkezlerinde geçerli olduğunu ve ne tür altın puanları kazanabileceğinizi merak ediyorsanız Kuveyt Türk Bankası'nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitedeki Sale Plus Kart bölümünde merak ettiğiniz tüm soruların ayrıntılı cevaplarını bulabilirsiniz. 
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler