Kuveyt Türk İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır?

Kuveyt Türk internet bankacılığını kullanabilmeniz için şifre alma işleminin nasıl gerçekleştiğini bu makaleden öğrenebilirsiniz.


Kuveyt Türk Katılım Bankası internet bankacılığı hizmetini kullanarak bir çok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Son günlerde bankaların internet şubeleri hem işlem ağı hem de hızlılık bakımından oldukça gelişmiş bir pozisyondadır. İnternet bankacılğı sayesinde işlemlerinizi yaparken zamandan tasarruf sağlarsınız. Birçok bankacılık işlemi için şubeye gitmeye ve sıra beklemeye gerek kalmaz.

Bankaların şubelerinde yapılan işlemler karşılığında masraf adı altında yüksek tutarlar alınmaktadır. Bunun yanı sıra bankanın özel müşterileri önünüze geçtiğinde olağandan daha uzun süre beklemeniz gerekmektedir. Kuveyt Türk Katılım Bankası internet şubesi işlemlerinizi internet üzerinden kısa sürede tamamlamanızı sağlar. Bunun için öncelikle şifre alma işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
KUVEYT TÜRK BANKASI İNTERNET ŞUBESİ İÇİN ŞİFRE ALMA

Kuveyt Türk internet şubesine giriş yapabilmek için müşteri numaranız yada kimlik numaranız ve şifreniz gerekmektedir. Tabi ki öncelikle Kuveyt Türk'te hesabınızın bulunması şarttır. Eğer hesabınız yoksa internet şubesinde başvuru linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Kuveyt Türk Katılım Bankası hesabı bulunan bireysel kullanıcılar 444 0 123 veya 0850 251 0 123 telefon numaralarından birini arayarak şifre alma talebinde bulunabilirler. Kuveyt Türk şubelerinden de bu konuda bilgi alabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra bankanın platformuna giriş yapabilmeniz için 4 seçenek sunulmaktadır.

Cep parolamatik, Mobil imza, SMS şifre veya parolamatik ile giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz bankanızın sizin için tanımladığı müşteri numarası yerine yeni bir kullanıcı adı belirleyerek tanımlatabilirsiniz. Bu tanımlanan kullanıcı adıyla da Kuveyt Türk Katılım Bankası internet şubesine giriş yapabilirsiniz.

KUVEYT TÜRK BANKASI İNTERNET ŞUBESİ GİRİŞ ŞİFREMİ UNUTTUM

İnternet bankacılığı işlemlerinizi yapmak ve hesaplarınızı yönetmek için sadece şifre almanız gerekmektedir. Şifre belirleme sonrasında sadece hesaplarınızı yönetmekle kalmayıp fatura ödemelerinizi yapabilir ve yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yazımız referanslığında Kuveyt Türk Katılım Bankası internet şubesi şifre alma işlemlerinizi kolaylıkla yaptınız fakat belirlediğiniz şifreyi unuttunuz.

Kuveyt Türk Katılım Bankası yeni şifre alma işlemleriniz için bankanın sesli yanıt sistemini kullanabilirsiniz. Sesli yanıt servisi için 0850 251 0 123 veya 444 0 123 numaralarını arayabilirsiniz. İnternet şubesini kullanarak şifre almak isterseniz Kuveyt Türk Katılım Bankası'nın web sitesine giriniz. Yeni şifre al bölümüne tıklayarak müşteri numaranızla şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Açılan ekranda kullanıcı adı yazan yer sadece kurumsal müşteriler için geçerlidir. Bireysel müşteriler müşteri numarasının altında yer alan ad soyad ve T.C. kimlik numarasını yazan kısımları doldurmalıdır. Hemen ardından takvimden doğum tarihini de seçerek devam denildiğinde yeni şifre belirleme platformuna yönlendirilir. Kuveyt Türk Katılım Bankası internet şubesine giriş için yeni şifrenizi belirledikten sonra ana sayfada yer alan internet şubesine tıklayınız. Müşteri numaranızı yada T.C kimlik numaranızı yazdıktan sonra yeni şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Şifreniz bloke olduğunda da yeni şifre al bölümü yada telefon bankacılığını kullanabilirsiniz.

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler