İş Bankası Maksimum Kredi Kartı Limit Arttırma

Maksimum kredi kartınızın limitini artırmak istiyorsanız size verdiğimiz bilgiler yardımcı olacaktır.


Türkiye İş Bankası limit sorununa farklı çözümler sunuyor. Eğer bankanın Maximum kredi kartını kullanıyor ancak limitiniz ile ilgili sorun yaşıyorsanız bankanıza kredi kartı limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Böylece ihtiyaçlarınızı zorlanmadan karşılar ve alışverişlerinizi çok daha rahat yapabilirsiniz.

Maksimum Kart Limit Arttırma Başvurusu Nasıl Yapılır?

  • İş Bankası internet bankacılığı hizmetinden faydalanarak Maximum limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için müşteri numaranız ve şifrenizi biliyor olmanız gerekiyor.
  • İş Bankası şubeleri de kredi kartı limit arttırma talebini kabul ediyor. Şubelerden herhangi birine gideren bireysel müşteri temsilcisi ile görüşmeniz gerekiyor.
  • İş Bankası telefon bankacılığı hizmetinden faydalanmanız için 0 850 724 0 724 numaralı telefon hattını aramanız gereklidir.

Maximum Kredi Kartı Limiti Nasıl Öğrenilir?

Kredi kartınızın ne kadar limitinin kaldığını öğrenmek için internet bankacılığı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca telefon bankacılığı hizmeti de kalan limiti öğrenmek isteyenler için alternatif bir yoldur. Bunun yanı sıra İşWap ve İCep uygulamaları aracılığı ile de Maximum kredi kartı kalan limitinizi öğrenmeniz mümkün.

Maximum Kredi Kartında Limit Aşımı Komisyonu Var mı?

Pek çok banka gibi Türkiye İş Bankası da hem şahıs hem de bayi kart kullanıcılarına limit aşımı komisyonu uyguluyor. Bu komisyon miktarı şirket kredi kartları için limiti aşan tutarın % 5’i olarak belirleniyor.

Kart Limitim Kendiliğinden Artar mı?

İş Bankası belirli aralıklarla limit güncelleme işlemi yapar. Kart limitinizdeki değişiklik size SMS ya da e-mal yolu ile bildirilir. Limit artırımı yapılabildiği gibi limit düşürme işlemi de gerçekleşebilir. Limitinize dair yapılan güncelleme işlemine itiraz hakkınız da bulunuyor. Banka şubelerinden herhangi birine giderek yazılı dilekçe vermek suretiyle kredi kartı limitinizin bir önceki rakama dönmesi için de talepte bulunabilirsiniz.

Diğer Makaleler