Odeabank Bank'O Kart İlk Alışveriş Bizden Kampanyası

Odeabank tarafından sunulan İlk Alışveriş Bizden Kampanyası ile 100 TL değerinde chip para kazanabilirsiniz.


Ülkemizde yer alan ve en fazla tercih edilen bankalardan olmayı başaran Odeabank, kısa bir süredir faaliyette olmasına rağmen düzenlediği kampanyalar ve müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı fırsatlar sayesinde sürekli ilgi görmeye devam eden bir banka olmayı başarıyor. 2012 yılında resmi olarak bankacılık sektöründeki faaliyetlerine başlayan Odeabank, günümüzde hala yeni düzenlediği kampanyalar ile bankacılık alanında sürekli yükselmeye devam etmektedir.
Odeabank tarafından sunulan Bank'O Card Axess kredi kartı ise bu avantajlar arasında son dönemde büyük bir ilgi görüyor. Bu karta ilk kez başvuracak olan müşterilerin ilk alışverişleri için 100 TL değerindeki chip para sunan Odeabank, kredi kartınıza eklenecek olan 100 TL'lik bakiye sayesinde bedava alışveriş yapabilme imkanını sizlere sunuyor. 1 ile 30 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak olan bu büyük kampanyadan Temmuz ayının sonuna kadar yararlanabileceksiniz.

Temmuz ayının sonuna kadar yapacağınız tüm alışverişlerinizde 100 TL chip paranız kredi kartınıza otomatik olarak eklenecek. Hediyenizin alışveriş limiti ise chip paranın limiti olan 100 TL ile sınırlı olacak. Bank'O Card Axess sahibi olan kişiler ilk alışverişlerinde 50 TL tutarında bir alışveriş yaptıkları zaman kartlarına 50 TL chip para eklenecek. İkinci bir alışverişte ise 100 TL tutarında alışveriş yapılır ise 50 TL chip para eklenecek. Yani toplamda 100 TL chip parayı geçemeyeceksiniz.

Kampanya Süresi Ne Kadar?

Kampanyadan yararlanmayı düşünüyorsanız ODUL yazdıktan sonra “8444” numarasına kısa mesaj göndermeniz gereklidir. Kampanyalar taksitli alışverişlerde de, tek çekimli alışverişlerde de geçerlidir. Bank'O Card Axess ile internet ortamında yapacağınız alışverişlerinizden de chip para kazanabilirsiniz. Nakit çekimlerinde ve fatura ödemelerinde ise chip para kazanamazsınız.

Mevcut olarak Bank'O Card Axess kredi kartı sahibiyseniz bu kampanyadan yararlanma gibi bir imkanınız bulunmuyor. İlk alışveriş bizden adı ile düzenlenen bu kampanya yalnızca bireysel müşteriler için sunulmuş olan bir kampanyadır. Kurumsal müşteriler ilk alışveriş bizden kampanyasından herhangi bir şekilde yararlanamazlar. 18 Ağustos 2016 tarihine kadar kullanılmayan chip paralarınız ise 19 Ağustos 2016 tarihinde banka tarafından geri alınacaktır.

Odeabank'ın ilk alışveriş bizden kampanyasından yararlanabilmek istiyorsanız kredi kartınızın kampanya süresi boyunca açık tutulması gereklidir. Bank'O Card İlk Alışveriş Bizden Kampanyası hakkında daha detaylı bilgi alabilmek ve başvuru yapabilmek istiyorsanız Odeabank'ın resmi internet sitesini ziyaret edebilir veya size en yakın olan Odeabank şubesini ziyaret edebilirsiniz.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler