Odeabank Hesap Açma

Odeabank vadesiz mevduat hesabı açtırmanız için yapmanız gerekenleri bu makaleden öğrenebilirsiniz.


En güvenilir ve en hızlı şekilde tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız bir banka hesabına sahip olmanız gerekiyor. Bu hesap aracılığı ile internet üzerinden online olarak sadece saniyeler içerisinde tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hemen bir banka hesabı açmak isterseniz seçenekleriniz arasında Odeabank da bulunuyor. 

Odeabank heap açma işlemi nasıl yapılır?

Bankanın herhangi bir şubesine giderek başvuru yapmanız durumunda hesap açma talebinizi iletmiş olacaksınız. Bulunduğunuz yere en yakın Odeabank şubesini tercih edebilirsiniz. Ayrıca yanınızda kimlik belgenizin de bulunuyor olması gereklidir. Banka sizden birkaç evrak daha isteyebilir. Bu evrakları da hazırlayarak şubeye teslim etmeniz durumunda hesabınız hemen açılacaktır. 
Size en yakın Odeabank şubesi için tıklayın. 

En çok merak edilen hususlardan biri de banka kartının ne zaman teslim alınacağı oluyor. Bankalar hesap açma işleminizi tamamlamanızın ardından 15 iş günü içerisinde banka kartınızı posta ile belirttiğiniz adrese gönderiyor. 

İnternetten Odeabank hesap açma işlemi nasıl yapılır?

Online olarak bankanın resmi web sitesi olan www.odeabank.com.tr adresine tıklamanız gerekiyor. Bu adreste hazır bir hesap açma talep formu mevcut. Adınız ve soyadınızın yanı sıra TC kimlik numaranız, cep telefon numaranız ve bazı kişisel bilgilerinizi forma eksiksiz v hatasız bir şekilde yazmalısınız. Ardından “gönder” butonuna tıklayın. 

Bankacılık işlemleri ile hesap açma işlemleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz bankanın 444 8 444 numaralı çağrı merkezi hattını arayabilirsiniz. 

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler