Papara IBAN Numarası Var Mı? Papara Hesap Numarası Öğrenme

Papara hesabınızda IBAN numarası ya da hesap numarası var mı? Papara Card'da IBAN numarası var mı? Detayları yazımızda bulabilirsiniz.


Papara IBAN Numarası olup olmadığı kullanıcılar tarafından merak edilen konular arasında. Papara’da kullanıcılara özel IBAN numarası şu anda yok. Papara’nın açıklamaları arasında IBAN numarası konusunda çalışmaların yapıldığı belirtilmiş. Yakın zamanda çıkarılmış Voice Card inovasyonu gibi Papara IBAN numarasının da yakında kullanılma ihtimali bulunduğunu belirtelim. Papara IBAN konusu ile ilgili detayları incelemeye başlamadan önce “Papara Nedir? Papara Güvenilir Mi? Yasal Mı?” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.
 Papara konusunda yanlış bilinen bazı konular da bulunuyor. Özellikle “Papara Hesap Kiralama ve Cezası” konusunu bu noktada muhakkak incelemenizi öneriyoruz. Aynı zamanda “Papara Para Kazanma | Papara İle Para Kazanmak Mümkün Mü?” isimli makalemizde de konuyla ilgili önemli noktalara değindik.

Papara IBAN Numarası ve Hesap Numarası Öğrenmek 2023

Papara hesabınızda size ait bir IBAN numarası bulunmadığını belirtmiştik. Ancak EFT işlemlerinde IBAN numarasına ihtiyaç duyulacağı da bir gerçek. Bu nedenle Papara’nın kendi IBAN numaralarını kullanmanız gerekir. Para göndereceğiniz bankadan Papara tarafından verilen IBAN numarasına para gönderirken açıklamalara kendi Papara hesap numaranızı ekleyerek para transferi yapabilirsiniz. Papara hesabına yapılan para transferi kısa bir zaman içinde hesaba geçer.

Papara IBAN Numarası – Hesap Numarası Öğrenme Adımları

Papara hesabınıza girmenizin ardından üst menüden “Para Yatır” seçilir. Bu ekranda Papara numaranızı para yatırırken girmeniz gerektiği ve sadece kendinize ait bir banka hesabından para gönderebileceğinizi belirten bir uyarı olduğuna dikkat edin.

Banka Seç” bölümünden istediğiniz bankayı seçin ve IBAN numarasını, hesap numarasını seçin. Üzerine tıkladığınızda otomatik olarak kopyalayacaktır. En altta ise “Kalan Limit” bilginizi görebilirsiniz.

Papara Card IBAN Numarası Nerede Yazar?

Papara Card IBAN numarası bulunmaz. Papara Card’larda kart numarası bulunur ve size özeldir. Ancak Papara hesaplarınızdaki IBAN numarası size özel değildir. Size tahsis edilen IBAN numarası pek çok kullanıcı tarafından kullanılıyor olabilir. Zira siz bu IBAN numarasına para yatırırken sizi tanımlayan Papara hesap numaranızı girmeniz istenir. Böylece para yatırmanız ardından sizi tanımlayan bu hesap numarası sizi diğer para gönderenlerden ayıracaktır. Konunun başında belirttiğimiz gibi Papara’nın kullanıcılarına ait IBAN numarası çalışması bulunuyor. Ancak ne zaman hayata geçeceği henüz belli değil.

Papara Hesabı İle Neler Yapılabilir?

Papara hesabı ile bir banka hesabıyla yapabileceğiniz işlemlerin aynısını yapabilirsiniz. Kendi banka hesabınızdan Papara hesabınıza para transferi yapabilirsiniz. Papara hesabınızdan kendi banka hesabınıza para çekebilirsiniz. Papara hesabınızı kullanarak başka Papara kullanıcılarına para gönderebilirsiniz. Papara hesabınızdan istediğiniz IBAN numarasına para transferi yapabilirsiniz.

Diğer Makaleler