Paykasa Kart Nedir?

Ön ödemeli kartlar arasında son yıllarda en fazla tercih edilen Paykasa kartlarını sizler için inceledik.


Ön ödemeli kartlar internet ve online alışverişin yaygınlaşması ile birlikte artık her geçen gün daha da büyük bir öneme sahip oluyor. Farklı isimler adı altında piyasaya çıkan ön ödemeli kartlar arasında en fazla ilgi görenlerden birisi ise Paykasa kartlar oluyor. Ön ödemeli kartlar arasında birden fazla sefer harcama yapabilmenizi sağlayan Paykasa, online marketlerden değil birden fazla online satış yerinden satın alabileceğiniz bir karttır. Harcamalarınızı Paykasa kart sayesinde kontrol altında tutarak ekonomik alışveriş ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
1 yıl boyunca kullanım süresi olan Paykasa, şifreli bir sistem ile birlikte size ait PIN kodu ile çalışıyor. PIN kodunun tamamen size özel olarak oluşturulmuş olması ve güvenliğin en üst düzeyde olması Paykasa kartların son dönemde fazlasıyla tercih edilmesine sebep oluyor.

Online olarak satılmakta olan Paykasa, internet üzerinden satın alabileceğiniz bir karttır. Ancak bilinçsiz bir şekilde Paykasa satışı yapan yerlerden alışveriş yaparsanız güvenliğinizi de tehlikeye atmış olabilirsiniz. Bu yüzden Paykasa satışı yapan yerleri detaylı bir şekilde araştırarak güvenli olan yerleri bulmanızı sizlere tavsiye ediyoruz.

10 dolar gibi oldukça uygun bir fiyattan satılan Paykasa kartlar maksimum 500 dolara kadar çıkabilmektedir. Bütçenize uygun olan Paykasa kart bakiyelerini satın aldıktan sonra online alışverişlerinizdeki ödemelerinizi Paykasa bakiyeleriniz ile kolay bir şekilde yamaya başlayabilirsiniz.

Paykasa Nasıl Satın Alınır?

Paykasa sahibi olabilmek için ilk önce internet üzerinde resmi olarak Paykasa satışı yapan yerleri tespit etmeniz gerekiyor. Daha sonra kendi bütçenize uygun olan bakiyeleri yükleyebilmek için bu yerler arasından güvenilir olanlarını seçmeniz gerekiyor.

Bakiye ödemenizi yaptıktan sonra sizin adınıza özel olarak oluşturulan PIN kodu 2 dakika gibi kısa bir süre içerisinde size iletilecektir. Size iletilen bu özel 16 haneli PIN kodu numarası sayesinde online alışveriş ödemelerinizi kredi kartı veya kişisel bilgilerinizi girmeden yapabilirsiniz.

Paykasa ile ödeme seçeneğini tercih ettiğiniz tüm online alışveriş siteleri, bahis siteleri ve oyun sitelerinde ödemelerinizi tek bir tıklama ile sadece PIN kodu numaranız üzerinden yapabilirsiniz. Onayınızı verdikten sonra ödemeleriniz saniyeler içerisinde aktif olarak karşı tarafa iletilecektir.

Güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmek için Paykasa kullanmak istiyorsanız tercih ettiğiniz miktarda bakiye yüklemenizi sizlere tavsiye ediyoruz. Tek kullanımlık olan bakiyeleri ihtiyacınız olduğu kadar doldurarak bir sonraki alışverişinizde yine istediğiniz kadar doldurarak kullanmayı deneyebilirsiniz.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler