​PTT Bonus Kredi Kartı 2022

PTT'nin yeni çıkarmış olduğu kredi kartı, PTT Bonus hakkında bilmeniz gerekenler.


Bonus fırsatlarından ve ayrıcalıklarından faydalanmayı da sağlayan PTT Bonus kredi kartı 12 Nisan 2012 tarihinde kullanıma sunuldu.
PTT Bonus Kart sahipleri ilk kullanım yılında herhangi bir PTT Bonus Kredi Kartı ücreti ödemiyor. Bankalardaki kredi kartında bulunan tüm özellikler PTT Bonus Kartta da mevcut. MasterCard logolu olan kart 3 farklı alternatif şeklinde kullanıma sunuluyor.

Ptt Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Ptt bonus kredi kartı başvurusu için internet üzerinden bir kaynak bulunmamaktadır. Bu nedenle de PTT şubelerine uğramanız gerekiyor. Herhangi bir PTT Bank ya da PTT şubesine giderek başvuruda bulunmak istediğinizi söylemeniz durumunda başvurunuz alınacaktır.

Ptt Bonus Kredi Kartı Çeşitleri

  • Classic
  • Gold
  • Platinium

PTT Bonus Kredi Kartı Borç Ödemleri Nereden Yapılır?

Ptt işyerlerinden, Pttmatiklerden ve aynı zamanda İPÇ üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Kartın kullanım ağı ise oldukça geniş bir yelpazeye sahip...

PTT Bonus Kredi Kartı başvurusu işlemleri sadece dakikalar içerisinde tamamlanabiliyor. PTT Bonus kredi kartı ile yapılan işlemler arasında alışveriş ödemelerini gerçekleştirme ve nakit çekme bulunuyor. Ancak bu işlemler belirlenen PTT Bonus kart kredi limitleri dahilinde gerçekleştiriliyor.

PTT Bonus Kredi Kartı Aidatı Ne Kadar?

Aidatsız kredi kartı veren bankalar arasında yer almaktadır. Ancak unutulmaması gereken konu, aidatın ilk bir yıl için ödenmeyeceğidir. PTT Bonus Kredi Kartı ücreti ilk bir yıl için ödenmemektedir.

Diğer Makaleler