QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi

QNB Finansbank 3 ay ertelemeli bayram kredisi ürünü ile %0,89'dan başlayan ve 60 aya uzanan vadelerle bayram kredisi kampanyası Finansbank'ta.


QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi kampanyası ile yüzde 0,89’dan başlayan faiz oranları ile bayram öncesi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Aylık bazda ödemeler yapacağınız bayram kredisi ürünü için dilerseniz 3 ay sonra eşit taksitler halinde ödeme yapmaya başlayabilirsiniz. Merak ettiğiniz kalan detaylar için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

QNB Finansbank Bayram Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank bayram kredisi ürününe başvuru yapmak için en yakın QNB Finansbank şubesini ziyaret edebilirsiniz. Size en yakın Finansbank şubesini bulmak için Finansbank Şubeleri konusundaki Arama aracından il ve ilçe seçerek arama yapabilirsiniz.
Eğer pandemi kaynaklı dışarı çıkmak istemezseniz; 0 850 222 0 900 numaralı Finansbank çağrı merkezini arayabilir, internet şubesine giriş yapabilir ya da Finansbank Cep Şube’den QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi’ne başvuruda bulunabilirsiniz. Cep telefonunuzdan 1 dakika içinde başvuru yapmak için 5030’a mesaj gönderebilirsiniz. Finansbank bayram kredisi başvuru sonucu da aynı süre içinde cep telefonunuza iletilecektir.

QNB Finansbank Bayram Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi kampanyasında faiz oranı 0,89 olarak duyuruldu. Ek bir belge istenmeden verilen bayram kredisinde kefil de göstermeniz gerekmiyor. Ancak belirtmek gerekiyor ki, kredinin faiz oranı kredi skorunuza da bağlı olarak %1.43’e kadar çıkabilir.

QNB Finansbank Bayram Kredisi Hesaplama

QNB Finansbank bayram kredisi için örnek bir hesaplama yapmamız gerekirse, erteleme yapılmaksızın 10 Bin TL’lik bir Finansbank bayram kredisi başvurusu yaptığınızda %0,89 faiz oranı ile 60 ay vadede aylık taksit tutarınız 227 TL civarında olacaktır. Aynı kredi tutarı için %1,04 faiz oranında ve 60 ay vadede ödeyeceğiniz aylık taksit tutarınız 238 TL, %1,43 faiz oranında ise aylık ödeyeceğiniz taksit tutarınız 268 TL olacaktır.

QNB Finansbank’ın bayram kredisinde sunduğu 3 ay erteleme imkanından faydalanmak isterseniz, yine 10 Bin TL’lik bir kredi başvurusu için 57 ay vade ile %0,89 faiz oranında aylık 240 TL, %1,04 faiz oranında 252 TL ve %1,43 faiz oranında aylık 286 TL kredi taksit tutarı ödersiniz.
Kategori:

Diğer Makaleler