Red Pass İletişim nedir ve nasıl satın alınır?

Vodafone Redd Pass hakkında merak ettikleriniz burada.
Red Pass İletişim nedir ve nasıl satın alınır, bedava mı gibi soruların yanıtlarına hemen içeriğimizin devamından erişim sağlayabilirsiniz. Vodafone tarafından sunulan Pass İletişim paketinin içeriğini ve nasıl faydalanacağınıza tüm detayları ile içeriğimizde yer verdik.

Red Pass İletişim Nedir?

Red Pass İletişim nedir, nereden yapılı ve nasıl kullanılır gibi soruların yanıtları merak ediliyor. Bu noktada belirtine Red Pass İletişim paketi seçeneği Vodafone tarafından sunulan alternatiflerden biridir. Ayrıca diğer Vodafone tarifelerine göre daha farklı ve faydalı içeriklere sahiptir. Bu nedenle de Red Pass İletişim neleri kapsıyor sorusu da sıkça merak ediliyor. Paketin genel içeriği şu şekildedir;
Redd Pass İletişim paketini kullanmanız halinde internet kotasından düşmeden tüm sosyal iletişim uygulamalarını kullanabilirsiniz.
 • Paket içeriğine göre; Red Pass İletişim whatsapp, Signal Messenger, BiP, Telegram, Yaay ve Facebook Messenger gibi uygulamaları kullanırken internet paketinizden harcamanıza gerek kalmıyor.
 • Bu pakete tüm sosyal iletişim uygulaması görüntülü aramaları da dahildir.

Red Pass İletişim Nasıl Kullanılır?

Red Pass iletişim paketini iki farklı yöntemle kullanabilirsiniz. Bu paket bazı Vodafone Redd tarifelerine ücretsiz olarak tanımlıdır. Bu tarifeleri kullanırken Redd pass paketinden da faydalanmış olursunuz. Ancak tanımlı olmayan tarifeler kullanıyorsanız da Redd Pass İletişim paketi içeriğini ek paket olarak satın almanız gerekiyor.
Red Pass İletişim internet kotanızdan düşmeyen kullanım fırsatını yakalamak istiyorsanız direk şu paketleri tercih etmeniz gerekiyor;
 • Vodafone Red8, Red10, Red15, Red 20
 • Vodafone Redli15, Redli 15 Plus, Redli 20 Plus
 • Vodafone Red25, Red30, Red35
 • Vodafone Red 20GB, Red 25GB, Red 30GB, Red 40GB
 • Vodafone Red Sınırsız İletişim 20, Red Sınırsız Müzik 25, Red Sınırsız Sosyal 25 ve Red Sınırsız Video 30
Tüm bu tarifelere direk Red Pass iletişim paketini otomatik olarak içeriyor. Belirtilen bu Vodafone Red tarifelerini kullanıyorsanız direk kullanımlardan faydalanabilirsiniz. Ancak listede yer verdiğimiz tarifelerden farklı bir tarife kullanıyorsanız direk ek paket şeklinde sınırsız iletişim içeriklerini satın almanız gerekiyor. HepKredi olarak tüm merak ettiklerinizi açıklayacağız.

Vodafone Red Pass İletişim Ek Paketi Nasıl Satın Alınır?

 Ayrıntılı olarak yer verdiğimiz Red tarifelerinden birini kullanmıyorsanız en Vodafone Pass paketleri satın almanı gerekiyor. Tarifenize tanımlanması için bu ek paket seçeneklerini şu adımları takip ederek satın alabilirsiniz;
 • Vodafone Yanımda uygulamasını indirip giriş yapın.
 • Ana sayfa ekranını kaydırarak -ek paketler- alanına dokunun.
 • Karşınıza çıkan sayfada çeşitli ek paketler yer alacaktır.
 • Bu ek paket seçenekleri arasından sınırsız iletişim içerenleri tercih ederek -ek paketi al- kısmına tıklamanız yeterli olacaktır.
 • Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapın.
 • Ardından ana sayfada yer alan ek paketler kısmına tıklayın.
Bu adımları takip ederek Pass iletişim ek paketini satın aldıktan hemen sonra paketin onaylandığına dair bir kısa SMS alırsınız. Bu SMS’ten sonra paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca ek paket olarak aldığınız zaman Red Pass İletişim iptal etme hakkınız da saklıdır. Dilerseniz aylık tekrar etmeyen Red tarifelerine ek sınırsız iletişim paketlerini satın alabilirsiniz.

Red Pass İletişim Ne İşe Yarar?

Vodafone tarifenizdeki internet paketi içeriğinizin sosyal iletişim uygulamalarını kullanırken eksilmesini istemiyorsanız Red Pass İletişim paketlerinin dahil olduğu Red tarifelerine geçebilirsiniz. Red Pass İletişim nedir ve tam olarak ne işe yarıyor sorusuna yanıt vermek gerekirse de çeşitli iletişim uygulamalarını kullanırken bedava internet hakkı gibi faydalanmanızı ve kullanımlarınızın mevcut internet kotanızdan düşmemesini sağlıyor diyebiliriz.

Vodafone Red tarifelerini kullanırken bunlara ek olarak kullanabileceğiniz sınırsız paketler sadece iletişim için geçerli değildir. Bunun yanı sıra Red Pass Müzik gibi kotanızdan yemeyen ek paket seçenekleri de mevcuttur. Bu paketi almanız halinde Spotify Premium, Power FM, Spotify, Karnaval ve aynı zamanda Fenomen uygulamalarını dinlerken internet kotanız düşmez.
Bir diğer seçenek ise Video Pass Paketi olarak yansıyor. Bu ek paket içeriği ise YouTube, YouTube Müzik, YouTube Kids ve İzlesene.com kullanımlarınızı kapsıyor. Belirtilen ek paketler nasıl yapılır diye soracak olursanız da Vodafone Yanımda uygulaması -ek paketler- alanından yapılıyor.

Vodafone Hediye Çarkı Nasıl Kullanılır?

Red Pass İletişim paketi nedir sorusunun yanı sıra Vodafone hediye çarkı nedir sorusu da sıkça merak ediliyor. Vodafone kendi bireysel ve kurumsal müşterilerine Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden hediye çarkı fırsatı sunuyor.
Hemen uygulamaya giriş yaparak ana sayfanın alt kısmında yer alan Vodafone’yi Keşfet alanının altındaki hediye çark kısmına tıklayın. Karşınıza çıkan çarkı hızlıca çevirip neler kazandığınızı hemen görün!

Kaynak: https://www.hepkredi.com/vodafone-red-pass-iletisim-nedir/


 

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler