Şekerbank 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi

Şekerbank 3 ay ertelemeli bayram kredisi ürünü; %0,79'dan başlayan faiz oranlarıyla, 60 aya kadar vade imkanlarıyla tüketicilere sunuldu.


Şekerbank 3 ay ertelemeli bayram kredisi kampanyası ile bayram öncesinde bayram ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Şekerbank’ın her yıl gerçekleştirdiği bayram kredisi kampanyasında 60 aya kadar vadelerle, uygun faiz oranlarıyla 100 bin TL kredi imkânı tüketiciyi bekliyor. Üstelik ilk taksitinizi dilerseniz üç ay sonra ödeyebilirsiniz.
Ramazan Bayramı yaklaştıkça bayram alışverişleri için finansman arayan tüketiciler, bankaların bayram kredisi ürünlerini açıklamasını bekliyorlar. Şekerbank 3 ay ertelemeli bayram kredisi, bayram öncesinde ihtiyaçlarınızı karşılamanız için banka tarafından kampanya başlatıldı. Kampanya detaylarını anlatmaya başlayalım.

Şekerbank Bayram Kredisi Başvuru

Şekerbank bayram kredisine başvurmak için banka müşterisi olmanız gerekmiyor. Ancak sonraki süreç açısından banka müşterisi olmanız, paranızın kolayca hesabınıza yatmasına sebep olacaktır. O yüzden de Şekerbank bayram kredisi ürününe başvurmadan önce bir hesap açtırmayı tercih edebilirsiniz. Şekerbank’ta nasıl hesap açtırabileceğinizi öğrenmek için Şekerbank Hesap Açma yazımızı okuyabilirsiniz.

Şekerbank Bayram kredisine başvurmak için Şekerbank Çağrı Merkezi 0 850 222 78 78 numaralı hattı arayabilirsiniz. Ardından 4 – 1 – 1 numaralarını iç hatta tuşlayarak kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte Şekerbank internet şubesine girerek yapacağınız başvurularda özellikle Şekerbank bayram kredisi seçeneğini seçerek başvuru yapmanız gerekiyor. Böylece bayrama özel faiz oranlarını krediniz için kullanabilirsiniz.

Kredi için son başvuru tarihi 29.05.2020 tarihidir.

Şekerbank Bayram Kredisi Faiz Oranı

Şekerbank bayram kredisi faiz oranları kredi vadesine göre farklılık göstermektedir.
  • 3 – 12 ay arası vadede aylık %0,79 faiz oranı
  • 13 – 24 ay arası vadede aylık %0,89 faiz oranı
  • 25 – 36 ay arası vadede aylık 0,99 faiz oranı
  • 37 – 60 ay arası vadede aylık 1,09 faiz oranıyla bayram kredinizi kullanabilirsiniz.
Kredi tahsis ücretinin binde 5 oranında tahsil edildiğini, bankanın gerekli gördüğü takdirde ek belge ya da kefil isteyebileceğiniz de belirtelim. Şekerbank 3 ay ertelemeli bayram kredisi ürünü hayat sigortası yapılarak onaylanacaktır. Sigorta bedeli ise cinsiyet ve yaş faktörleri göz önüne alınarak değerlendirilmektedir.
Kategori:

Diğer Makaleler