Şekerbank Avantajlı ATM Mevduat

En avantajlı fırsatlarla Şekerbank avantajlı ATM mevduat hesabı konusunda detayları yazımızda bulabilirsiniz.


Şekerbank avantajlı ATM mevduat hesabı açarak basit bir şekilde yüksek oranlı faizlerden yararlanabilirsiniz. Şekerbank ciddi anlamda avantaj sağlayan bu hesapları müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Vadeli mevduatı hem çok kolay şekilde açmak hem de yüksek faizlerden yararlanmak bu hesapla mümkün.

Şekerbank Avantajlı ATM Mevduat Nedir?

Şekerbank avantajlı ATM mevduat hesabı bir tür vadeli hesaptır. Bu hesap sayesinde hesaptaki paranın faiz oranları ile işlem görmesi mümkün hale gelir. Mevcut hesaptaki paranın boş durmasındansa bu hesapla söz konusu para miktarının değerlenmesi hedeflenir. Bu noktada müşterileri yormadan ve iyi kazançlar elde edilecek hesabın aktif edilmesi sağlanır.

Şekerbank ATM

Şekerbank ATM’leri çeşitli işlemler için oldukça kullanışlıdır. Örneğin bu ATM’lerde kartınızı kullanarak Türk Lirası vadeli hesabı açabilirsiniz. Aslında burada bahsedilen Şekerbank avantajlı ATM mevduat hesabı da bu şekilde açılabilir. Sadece bankamatiğe giderek paranıza faiz işlemesini işte bu yöntemle sağlayabilirsiniz.

Şekerbank ATM’leri Vadeli Hesap

Diğer taraftan Şekerbank ATM’lerinde mevcuttaki vadeli hesaplarınızı görüntüleyebilirsiniz. Bu hesapların detaylarına bakabilir ve işlemleri inceleyebilirsiniz. Böylelikle her daim uğradığınız ATM’lerden başka işlemlerinizi yaparken vadeli hesaplarınızı da analiz edebilirsiniz.
Öte yandan Şekerbank ATM’leri ile mevcut vadeli hesabınızı kapatmanız da mümkündür. Pek çok kişinin aklında soru işareti oluşturan bu durum böylelikle netliğe kavuşabilir. Vadeli mevduatınızı kapatmak için şubeye gitmeniz şart değildir. Aynı şekilde çağrı merkezini aramanız da gerekli değildir. Sadece ATM’ye giderek vadeli hesabınızı kolay bir şekilde kapatabilirsiniz.

Şekerbank ATM’lerinden Mevduattaki Paranızı Çekebilirsiniz

Dilerseniz Şekerbank avantajlı ATM mevduat hesabınız üzerinden para çekme işlemi de sağlayabilirsiniz. Ancak burada elbette ki ana paranızın tamamını değil fakat bir kısmını çekebilirsiniz. Bu kısmi para çekme işleminizi yaparak tıpkı vadesiz hesaplardaki işlemleriniz gibi rahatlıkla nakit elde edebilirsiniz.

Güncel Faizleri ATM’lerden Takip Edebilirsiniz

Yine Şekerbank ATM’leri ile güncel faiz oranlarına da bakılabilir. Oluşturduğunuz avantajlı ATM mevduat hesabı için hangi faiz oranlarının yansıtıldığı da buradan takip edilebilir. Sadece eldeki mevduat hesabınız değil, aynı zamanda farklı tutarların getirileri de hesap edilebilir. Dilediğiniz tutarı ve vade süresini ATM üzerinden girerek merak ettiğiniz hesaplamalar yapılabilir.

Şekerbank Para Yatırma Faizleri

Şekerbank para yatırma faizleri de ATM’lerden öğrenilebilir ve bu konudaki merak giderilebilir. Söz konusu faiz oranları yatırılan miktara, belirlenen vade süresine göre değişkenlik gösterir. Yine bu çerçevede faizin sabit tutulup tutulmaması da bir başka belirleyici unsurdur. Tüm bu detaylar kişinin ne kadar faiz getirisi elde edeceğine ilişkin göstergeler sunar. 
Yatırımcılar Şekerbank avantajlı ATM mevduat faizlerini de elbette ki merak ederler. Bankanın değişiklik yapma hakkı saklı kalmak koşuluyla buradaki oranlarının telefon bankacılığı oranlarıyla aynı olduğu söylenebilir. Telefon ve internet bankacılığındaki vadeli hesap faiz oranları ile ATM faiz oranları paralellik gösterir. Bu sayede dileyen her müşteri ATM üzerinden vadeli hesap açarak parasına değer katabilir.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler