Şekerbank Avantajlı E-Mevduat

Şekerbank avantajlı e-mevduat hesabı ile yüksek faiz olanakları ve döviz işlemlerinde avantajlar sizleri bekliyor.


Şekerbank avantajlı e-mevduat hesabı açarak tasarruf ettiğiniz paranıza yüksek faiz oranları işletebilirsiniz. Bunu da internet şubesini kullanarak pratik biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik internet şubesinden açtıracağınız bu hesaba uygulanan faiz oranlarının normalden daha yüksek olduğunu fark edebilirsiniz.

Şekerbank Avantajlı E-Vadeli Mevduat Hesabı

Şekerbank avantajlı e-vadeli mevduat hesabı son dönemlerde oldukça ilgi görmektedir. İnternetin kullanımının yaygınlaşması ve internet şubelerine artan ilginin bunda katkısı büyüktür. Müşterilerinin bu kanal vasıtasıyla mevduat hesabı açmasını destekleyen Şekerbank söz konusu hesabı daha cazip hale getirmiştir.

Döviz İşlemleri Yapmak Çok Kolay

İnternet şubesini kullanarak açtığınız Şekerbank avantajlı e-mevduat hesabı ile daha yüksek oranlardan yararlanabilirsiniz. Bu faiz oranları ile daha yüksek getiriler elde etmeniz de elbette ki mümkündür. Üstelik tüm bu getirileri farklı para birimleri üzerinden sağlamanız da olası hale getirilmiştir. Açacağınız bu hesabı Türk Lirası, Amerikan Doları, Euro ya da İngiliz Sterlini dövizlerine göre şekillendirebilirsiniz.

Şekerbank E-Mevduat Faizi

Şekerbank e-mevduat faizi diğer vadeli mevduat faizlerinden daha yüksektir. Bu faiz oranları ile şube faiz oranları kıyaslandığında aradaki fark daha da net şekilde görülebilir. Bundan dolayı gerek Şekerbank müşterileri gerek farklı bankalardan gelen yeni müşteriler bu hesaba ilgi gösterirler.

Şekerbank Mevduat Üst Limitleri

Her vadeli hesapta olduğu gibi bu hesapta da bir üst limit vardır. İnternet üzerinden açılan Şekerbank avantajlı e-mevduat hesabı üst limiti 1.000.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu üst limit dolar bazında 75.000 USD, euro bazında 50.000 EUR ve sterlin bazında 40.000 GBP’dir. Yatırımcılar bu üst limitlere göre vadeli hesaplarına yön verebilirler.
E-mevduat faizleri tüm vade çeşitlerinde şube faizlerine göre yüksekte kalır. Elbette ki değişen piyasa koşulları ve faiz oranlarına göre bu hesabın oranları da bazen değişebilir. Ancak her koşulda normal faiz oranlarından daha yüksek oranlar bu hesap için sağlanacaktır.

İnternet Şubesi İşlemleri

Bu hesabın açılması kullanıcıların internet şubesini kullanmalarına bağlıdır. Kişinin sadece Şekerbank müşterisi olması ve şube ile ATM üzerinden işlem yapıyor olması yeterli değildir. Kişilerin internet şube kanalı ile Şekerbank avantajlı e-mevduat hesabı açmaları gerekir. Bunun için internet şubesi giriş bilgilerinin edinilmesi yeterlidir.

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler