Şekerbank borç kapatma kredisi! Şekerbank borç transfer kredisi veriyor mu?

Şekerbank borç kapama kredisi vermektedir. Şekerbank Borç Transferi Kredisi ile tüm bankalardaki borçları tek çatı altında toplayabilirsiniz.


​Şekerbank borç kapama kredisi vermektedir. Şekerbank Borç Transferi Kredisi ile tüm bankalardaki borçları tek çatı altında toplayabilirsiniz. Şekerbank tarafından belirlenen faiz oranları ile borç kapama bir diğer adı ile borç transfer kredisi kullanabilirsiniz.

ŞEKERBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ VEYA BORÇ KAPATMA KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?

Şekerbank kolay kredi veren bankalardan birisidir. Ancak gelirin yüzde 50’sinden fazla aylık borç taksiti ve daha önceki ödemelerde (Kredi, kredi kartı borcu, ek hesap ödemeleri vb..) düzensizlik var ise başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir.
Vade sayısı 50.000 TL ve altındaki tutarlarda 36 ay, 50.000 TL üzeri 100.000 TL ve altındaki tutarlarda 24 ay, 100.000 TL üzerindeki tutarlarda ise 12 aydır.

ŞEKERBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ KİMLERE VERİLİR?

Şekerbank’ın uygun görmediği kredi başvurularını reddetme ve gerekli gördüğünde ek bilgi ve belge isteme, kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

ŞEKERBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ VEYA BORÇ KAPATMA KREDİSİ NASIL ALINIR?

Borç kapatma kredisi için mobil şube, müşteri hizmetleri çağrı merkezi ve banka şubelerine başvuru yapmak gerekmektedir.Şubelerden kredi kullanma sırasında talep edilen belgeler:
- Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi
- Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge
- Gelir belgesi - maaş bordrosu
- Özel sektör çalışanları için SGK Hizmet Döküm Belgesi

ŞEKERBANK BORÇ TRANSFER FAİZ ORANI NE KADARDIR?

Şekerbank’ta faiz oranları, kredi tutarı, kredi vadesi, kredi skoru ve benzer nedenlerle müşteri özelinde değişebilmektedir. Yani kesin bir oran söylemek doğru değildir.
 
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler