Şekerbank Emekliye Özel Bayram Kredisi

Şekerbank emekliye özel bayram kredisi kampanyaları %0,95'e varan uygun faiz oranlarıyla sizleri bekliyor.


Şekerbank emekliye özel bayram kredisi kampanyası duyurarak bayram öncesinde emekli maaşını Şekerbank’tan alan müşterileri için uygun faiz oranları ve rahat ödeme koşulları ile kredi fırsatı sunuyor. Bayramda yüksek limitli bir krediye ihtiyaç duyuyorsanız Şekerbank emekliye özel bayram kredisi kullanarak bayram ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu kredinin sadece bir bayram kredisi olmadığını, aynı zamanda bir ihtiyaç kredisi ürünü olduğunu da belirtelim. Bayram sonrasında da ihtiyaç kredinizi Şekerbank’tan alabilirsiniz.

Şekerbank Emekliye Özel Bayram Kredisi Başvuru

Şekerbank emekliye özel bayram kredisine başvuru yapabilmek için öncelikle bankanın Şekerbank emekli maaşı müşterisi olmanız gerekiyor. Eğer emekli maaşınızı Şekerbank harici bir bankadan alıyorsanız, bu kampanyadan faydalanamıyorsunuz. Şekerbank’ta hesap açmak isterseniz, Şekerbank Hesap Açma yazımızı okuyabilirsiniz.
Bayram kampanyaları arasındaki en yüksek limitlerden birine sahip olması diğer bankaların bayram kredilerinden bu krediyi ayırıyor. Şekerbank müşterilerinin talepleri doğrultusunda 100 bin TL’ye kadar Şekerbank bayram kredisi talebi alınabilmektedir. 3 aydan 60 aya kadar vadelerle başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu bayram kredisi için kredi tahsis ücreti talep edilmediği gibi sigorta ücreti de talep edilmemektedir.

Şekerbank Emekli Bayram Kredisi Faiz Oranları

Şekerbank’ın bayram kredisi kampanyası ile emeklilere özel sunduğu faiz oranları vadelere göre değişiklik gösteriyor. İşte Şekerbank bayram kredisi faiz oranları:
  • 3 – 36 ay vade aralığında bayram kredisi çekmek isteyen bir emekli maaşı müşterisinin faiz oranı aylık %0,95
  • 37 – 48 ay vade aralığında bayram kredisi çekmek isteyen bir emekli maaşı müşterisinin faiz oranı aylık %1.09
  • 49 – 60 ay vade aralığında bayram kredisi çekmek isteyen bir emekli maaşı müşterisinin faiz oranı aylık %1,09 olarak belirlenmiştir.
Yukarıdaki listeye uygun olarak bir emekli müşterinin 24 ay vade 10 bin TL kredi çekmek istediğini varsayarsak, kredi ödeme tutarı aylık 478,62 TL olacaktır.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler