Şekerbank Hasat Kart Nedir?

Şekerbank Hasat Kart sayesinde ödemelerinizi hasat zamanında yaparak çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.


Tarım işletmeleriniz ve tarıma dayalı olan ihtiyaçlarınızı şimdiden alarak, hasat zamanında elinize toplu miktarda bir para geçtiği zaman ödeyebilmeniz artık mümkün olabiliyor. Pek çok çiftçi için mükemmel bir avantaj olan bu durum Hasat Kart’ın geçerli olduğu anlaşmalı olduğu iş yerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde de çeşitli özel kampanyalardan yararlanabilmenizi sağlıyor.
Hasat Kart sayesinde bir yıl boyunca rahat bir şekilde ödemelerinizi takip edebilir ve isterseniz sene sonunda ya da sene içerisinde belirli düzenlenmiş olan aralıklar ile borçlarınızı kapatmayı deneyebilirsiniz. Aynı kredi kartı gibi kullanabileceğiniz Hasat Kart ile alışverişlerinizi yapabilir, banka kartı gibi kullanarak Şekerbank şubelerinden paranızı çekebilirsiniz.

Hayvancılık ile uğraşanlar, veterinerler ve çiftçilerin yüzünü güldürmeyi başaran bu Şekerbank imzalı kart sayesinde artık zaman gelmeden önce beklemeden sene içerisinde ne türde bir ihtiyacınız var ise hasat zamanı gelene kadar ödeyebilecek şekilde tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı deneyebilirsiniz. Hasat Kart ile anlaşmalı olan yerlerden alışveriş yaptığınız takdirde 6 aya kadar varan taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca bu alışverişlerinizde faiz oranı ise %0’dır.

Üreticilerin dostu olarak nitelendirilen Şekerbank’ın Hasat Kart’ı avantajlarından bir an önce yararlanarak sizler de avantajlı duruma geçmeye başlayabilirsiniz. Sene içerisinde ödemelerinizi yapabileceğiniz Hasat Kart’ı limitiniz boşluğa düştüğü zamanlarda da kullanabilirsiniz. Sigorta primi ödemelerinde de Hasat Kart kullanarak ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Hasat Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hasat Kart kullanmak istiyorsanız başvurularınızı size en yakın olan Şekerbank şubesine uğrayarak yapabilirsiniz. Başvuru esnasında size verilecek olan başvuru formunu eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurduktan sonra nüfus cüzdanı fotokopisi ve tarım sektöründe yer aldığınızı kanıtlayan bir belge ile Hasat Kart kullanıcısı olmaya başlayabilirsiniz.

Hasat Kart Faiz Oranları Nedir?

Hasat Kart ödemelerinizi banka ile karşılıklı karar verdiğiniz tarihlerde yani hasat zamanınızda belirli periyotlarda yapabilirsiniz. İşinizi kolaylaştırmayı hedefleyen bu kart sayesinde ödeme konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

Hasat Kart ile anlaşmalı olan yerlerden alışveriş yaptığınız zaman %0 faiz uygulanmaktadır. 6 aya kadar taksit imkanına da erişebileceğiniz Hasat Kart sayesinde cebinizi biraz olsun rahatlamayı sizler de başarabilirsiniz.

Tarım sektörü içerisinde yer alıyorsanız ve Şekerbank müşterisi olmak istiyor ya da mevcut bir müşterisiyseniz size en yakın Şekerbank şubesine giderek avantajlar ile dolu olan Hasat Kart başvurunuzu yapmanızı sizlere tavsiye ediyoruz. Hasat Kart başvuruları Şekerbank tarafından eksiksiz bir şekilde başvuru yaptığınız zaman hızlı bir şekilde onay alabilmektedir.
Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler