Şekerbank Hesap Açma

Şekerbank vadesiz mevduat hesabı açtırmanız yapmanız gerekenleri bu makaleden okuyabilirsiniz.


Kredi kartı ödeme, fatura ödeme, EFT, havale ve daha pek çok işlemi son derece kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bankalar arasında Şekerbank da bulunuyor. Ancak bu işlemleri yapabilmeniz için öncelikle bir Şekerbank hesap açma işlemi yapmanız yani banka hesabınızın olmasını sağlamanız gerekiyor. Şekerbank hesap açma işlemini birkaç yoldan gerçekleştirebilmenize olanak tanıyor. 

Şekerbank Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Şekerbank hesap açma işlemi için bankanın herhangi bir şubesine uğramanız yeterli olacaktır. 18 yaşını doldurmuş olmak şartı arandığını belirtmek isteriz. Ayrıca herhangi bir Şekerbank şubesine hesap açma işlemini gerçekleştirmek için gittiğinizde kimlik belgenizin de yanınızda bulunması gerekiyor. 
Size en yakın Şekerbank şubesi için tıklayın. 

Banka görevlisi sizden “hesap açma talep formu” doldurmanızı isteyecektir. Formda cep telefonu numaranız ya da TC kimlik numaranız gibi bazı kişisel bilgilerinizi de yazmanız gereklidir. 

İnternetten Şekerbank Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır? 

İnternetten Şekerbank hesap açma işlemi kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Haftanın herhangi bir gününde ya da günün herhangi bir saatinde size sunulan bu sistemden faydalanarak Şekerbank vadeli TL hesabı ya da Şekerbank vadesiz TL hesabı açtırabilirsiniz. 

Bunun için öncelikle bankanın resmi web adresi olan www.sekerbank.com.tr sitesine tıklayın. Sayfa içerisinde online “hesap açma talep formu” yer alıyor. İlgili formu eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurmanızın ardından hesap açma talebiniz bankaya anında ulaşacaktır. Ayrıca bankanın 444 78 78 numaralı telefonunu arayarak bilgi edinebilirsiniz. 

Kategori:
Etiket:

Diğer Makaleler